metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
mmmmm ~mmmmm (Gość)07.11.2009 14:41

"McParowa" napisał(a):
Typowo piotrkowska mentalnośc! Dobrze, bardzo dobrze że tak jest, przecież mówiłem! A takim prawdzim niewypałem to jest autor tego zdania. Taki smurf, który jest wiecznie niezadowolny: "na pewno się nie uda".

sam jesteś niewypałem

00


blacky ~blacky (Gość)07.11.2009 20:53

Powie mi ktoś gdzie znajduje się parking do tego wspaniałego centrum handlowego? Na modrzewskiego na poboczu czy gdzieś indziej?

00


kris krisranga07.11.2009 22:23

"blacky" napisał(a):
Powie mi ktoś gdzie znajduje się parking do tego wspaniałego centrum handlowego? Na modrzewskiego na poboczu czy gdzieś indziej?


parking znajduje się w centrum handlowym. Wjazd jest od strony Słowackiego oraz Modrzewskiego.

"jhfdsadhkflasgj" napisał(a):
LICZY SIĘ TYLKO ICH INTERES!!! ŻYCZĘ Z CAŁEGO SERCA OBY FOCUS OKAZŁA SIĘ NAJWIEKSZYM NIEWYPAŁEM!!!


A czy takiego podrzędnego kupca interesuje interes klienta czy tylko swój własny interes?
Jeżeli dany sklep jest dobry - utrzyma się.
I nie zapominajmy, że w tych czasach reklama jest najważniejsza, i do póki lokalny biznesmen tego nie pojmie - nie utrzyma się na rynku.
Aaa i nie życz drugiemu co Tobie nie miłe. Wygląda na to, że jesteś właśnie tym podrzędnym sprzedawczykiem na targowisku, co boi się najbardziej.

00


maddox ~maddox (Gość)07.11.2009 22:29

"jhfdsadhkflasg" jak i większość krzyczących, że mali kupcy upadną nie rozumie jednej podstawowej rzeczy - nie ten target. Ludzie którzy będą robić zakupy w FM raczej nie kupowali na bazarze czy w Merkurym, a po prostu jeździli raz na jakiś czas na zakupy do Łodzi i tyle. Nic tutaj się nie pojawia, nic nie znika - jedynymi stratnymi tak naprawdę będą Galeria Łódzka i Manufaktura a nie drobni handlarze na bazarze, sprzedający tandetę ale na kieszeń przeciętnego Polaka. W Piotrkowie jest miejsce dla jednych i drugich, teraz po prostu kapitał zamiast wędrować do Łodzi i tam utrzymywać miejsca pracy będzie, przynajmniej częściowo zostawał w Piotrkowie.

00


piotrkowianin ~piotrkowianin (Gość)08.11.2009 01:08

"maddox" napisał(a):
jhfdsadhkflasg" jak i większość krzyczących, że mali kupcy upadną nie rozumie jednej podstawowej rzeczy - nie ten target. Ludzie którzy będą robić zakupy w FM raczej nie kupowali na bazarze czy w Merkurym, a po prostu jeździli raz na jakiś czas na zakupy do Łodzi i tyle. Nic tutaj się nie pojawia, nic nie znika - jedynymi stratnymi tak naprawdę będą Galeria Łódzka i Manufaktura a nie drobni handlarze na bazarze, sprzedający tandetę ale na kieszeń przeciętnego Polaka. W Piotrkowie jest miejsce dla jednych i drugich, teraz po prostu kapitał zamiast wędrować do Łodzi i tam utrzymywać miejsca pracy będzie, przynajmniej częściowo zostawał w Piotrkowie.


Bzdury wypisujesz. Tyle w temacie.

00


maddox ~maddox (Gość)08.11.2009 10:47

"piotrkowianin" napisał(a):
Bzdury wypisujesz. Tyle w temacie.


To dopiero mocny argument. A jaki rzeczowy, aż się posrałem tak mi dowaliłeś.

00


ada ~ada (Gość)08.11.2009 14:28

Co tam za zacofanie w tym Piotrkowie panuje.Jak widziałam ostatnio kino Hawana to wstyd ,że do tej pory coś takiego nazywano kinem.Wszystko się wali jednym słowem ruina.A co niektórzy śmią wyrażać opinie na temat galerii ,że nie potrzebna. Jak lubicie kupować na targach podróby to kupujcie ja osobiście nie mogę się doczekać otwarcia FM.

00


piotrkowianin. ~piotrkowianin. (Gość)08.11.2009 17:54

"maddox" napisał(a):
To dopiero mocny argument. A jaki rzeczowy, aż się posrałem tak mi dowaliłeś.


Uczono mnie ze z głupota sie nie dyskutuje.
Musze jednak zwrócić uwage na jezyk wypowiedzi. Rozuimem ze dobry obyczaj Ci jest obcy, ale przypominam ze jestes na forum publicznym i nalezy sie kulturalnie wypowiadac.

00


Fatal Fatalranga08.11.2009 19:14

To jedną galeriane już mamy ;)

00


maddox ~maddox (Gość)08.11.2009 23:53

"piotrkowianin." napisał(a):
Uczono mnie ze z głupota sie nie dyskutuje.
Musze jednak zwrócić uwage na jezyk wypowiedzi. Rozuimem ze dobry obyczaj Ci jest obcy, ale przypominam ze jestes na forum publicznym i nalezy sie kulturalnie wypowiadac.


Z głupotą? Bo nie zgadzasz się z opinią inną niż Twoja własna? Odnoszę wrażenie, że jesteś klasycznym trollem. Nie wnosisz NIC do tematu, prowokujesz swoją wypowiedzią a następnie udajesz wielce kulturalnego. Proszę, odnieś się do tematu wtedy będziemy rozmawiać, a nie wyjeżdżasz ad personam.

Komentarz był edytowany przez autora: 08.11.2009 23:55

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat