metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
onza tykut ~onza tykut (Gość)18.02.2019 20:15

polowa tych mlodych kotow to nawet nie wie kto gra w jakim klubie a ida bo nie wiedza co robia ale jak przyjdzie co do czego to jeden na drugiego daje tacy sa twardzi

60


gość ~gość (Gość)18.02.2019 20:21

To jest pajacowanie A nie kibicoowanje

60


gość ~gość (Gość)18.02.2019 17:17

Garbate nosy z ŁKS się bawią xD

183


gość ~gość (Gość)18.02.2019 20:22

Xd

00


kreyzi ~kreyzi (Gość)18.02.2019 20:26

PO KOMENTARZACH widać i czuć, że jakoś Policja zanikła, czy co, bo takich śmojtków w przeszłości ustawiano tam gdzie ich miejsce po uprzednich cwiczeniach!

31


gość ~gość (Gość)18.02.2019 20:33

Legia to jest potęga od zawsze memu sercu. Ćpuny byłem w Londynie ,w Barcelonie , Madrycie a wy gdzie byliście w d...e. Szn. Policjo za morde to i do lochu.

46


danek ~danek (Gość)18.02.2019 20:44

To samo jest na Wyzwolenia starsza kobieta szła z zakupami a gnojki biegli w 8-10 i ją przewrócili w szkołach też młodsi uczniowie są zaczepiani przez wyrostków . Milicja nie interweniuje bo statystyki sobie popsuje.

81


gość ~gość (Gość)18.02.2019 20:55

W Piotrkowie coraz większa patologia rośnie... Powinni się tym zająć od zaraz, żeby nie pozwolić dorosnąć tym pseudo cwaniaczkom no strach będzie na miasto wyjść... A to co się teraz dzieje na wyzwolenia to przechodzi wszystko... Picie, wandalizmu, niszczenie aut... Gdzie są monitoringi i patrole...

111


Dydek ~Dydek (Gość)18.02.2019 18:53

w Piotrkowie Ełkaesiacy to przerzuty, kiedyś Widzew teraz wierni kibice AP Galerianki

272


gość ~gość (Gość)18.02.2019 17:42

Ja wam powiem tak czasy się zmieniają ludzie stają się coraz gorsi. Przez narkotyki tracą orientacje i zasady jakiekolwiek. Kiedyś osiedle to było osiedle każdy trzymał się razem. Teraz osiedla to jedna wielka Propaganda wylegarnia złodzieji cpunow a w nich są młodzi kibice LKS. Piotrków to wylegarnia lks owszem ale to młodzi ludzie większość zażywa narkotyki bo biorą przykład ze starszych kolegów. Jeżeli każdy dalej będzie milczał, nic nie mówił głośno bo się boi to niedługo Ci mlodociani pseudo kibice, zaczną wam wybijac szyby w oknach, niszczyć auta, mazac spreyami domy ściany zastraszac aż w końcu dojdzie do rekoczynow zaczną bić grozić okradac wasze dzieci na podworku w szkołach lub rozjezdzac was samochodem jak to w ostatni czasie miało miejsce. I co nikt nic nie zgłosi bo będzie miał status na osiedlu frajera? będą okradac was niszczyć wasze dobytki bo sami nic nie mają, napadac grupa na jednego a wy będziecie na to pozwalać bo macie zasady nie jesteście frajerami? Kiedyś w szkole nauczyciel powiedział mi że jestem frajer bo ciągle daje spisywac pracę domowe które odrabiam godzinami, a ktoś większy silniejszy zastrasza mnie bo jak mu niedam to mnie zbije i kto tu jest frajer? Wy ludzie bo widzicie a nie reagujecie z potem gdy ktoś ginie jest za późno. Piszcie tutaj na fb nie bujcie się wymieniać nazwisk jeśli nie na policji to przez internet statajcie się pomagac a nie wiecznie morda cicho a tamci bezkarnie chodzą po osiedlach i śmieją się wam w twarz

362


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat