metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)18.02.2019 17:47

Honorowi mężczyźni załatwiają takie tematy solo ...zaznaczam honorowi!!!tylko malutcy dzikusy w tak ordynarny sposób zachowują się. Jakim trzeba być tchórzem aby w grupie demolowac mieszkanie ???Żaden szanujący się obywatel nie powinien tak postępować.

172


niekibic ~niekibic (Gość)18.02.2019 17:32

Tak się spinacie o te łódzkie drużyny, a najlepsze jest to że sama Łódź ma was ...gdzieś. Łodziacy traktują mieszkańców Piotrkowa z pogardą tak samo jak EP traktuje z pogardą EPI.

135


gość ~gość (Gość)18.02.2019 17:58

Typowe zachowanie kibiców łks w Piotrkowie. I nie wrzucajmy obu stron do jednego worka, bo ja tutaj zadnego podobieństwa nie widzę.

110


gość ~gość (Gość)18.02.2019 18:16

LKS co jeszcze tej kobiecie zrobicie?Przejechaliscir jej syna.wybiliscie szyby w oknach.spaliliscie auto.No pochwalcie się co jeszcze potraficie PATOLE.

292


gość ~gość (Gość)18.02.2019 18:51

Zacznijmy od tego, że piotrkowska policja to jest największy kabaret świata...

82


Mieszkankapt ~Mieszkankapt (Gość)18.02.2019 18:56

"Kibice" ? To samo na os. Mickiewicza, "kibice". Wszędzie pomalowane mury.Ćpuny jedne.Podejrzewam,że na trzeźwo to odwagi nie mają by z chałupy wyjść.

141


gość ~gość (Gość)18.02.2019 19:38

Jeżeli to to mieszkanie co dobrze widze to tam w
Środku dzieje się dużo więcej zła nż te powybijane szyby.

31


gość ~gość (Gość)18.02.2019 19:01

Czy Policja nie potrafi z tym ŁKSem zrobić porządku???Wiedzą doskonale, kto tam urzęduje i co??? Ludzie bez Honoru do jednego przyjeżdżają w 20 pajace!!! Prawda jest też taka, że Widzew też ich dobrze zaczyna obijać i nie ogarniają tematu.

191


kosa ~kosa (Gość)18.02.2019 20:06

eh teraz gangsta a w celi płacz ....

51


gość ~gość (Gość)18.02.2019 20:06

Kibice Widzewa i ŁKS to są prymitywne organizmy zazwyczaj posiadają tylko wykształcenie podstawowe czyli zwyczajne pół mózgi :) przechadzaja się po swoim rejonie zazwyczaj w zbyt dużym dresie pochodzą z patologicznych rodzin piją piwo do porzygu ...W życiu nie dorobia się niczego ...mi tacy groźni chłopcy z bramy mogą umyć szybę na światłach i tyle ewentualnie zatrudnić mogę żeby mi auto umyl i tyle :) to i tak zbyt skomplikowane dla nich..Jeśli któryś to czyta w co wątpię :p to lenie śmierdzące do pracy A nie pić piwsko

64


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat