metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
xxxxxxxx ~xxxxxxxx (Gość)19.08.2011 10:21

Nie wiem jak wy ale jak bym zobaczył że ktoś np zostawił przywiązanego psa do drzewa w lesie lub do torów to bym podleciał i mu łeb rozwalił.

00


Tartu Tarturanga19.08.2011 11:12

Ale to nie jest tak wszystko fajnie i wesoło.
Bo ja kiedyś w lesie przy drodze prowadzacej do wsi dość ruchliwej jak jechałem w jedną strone widziałem psa ... ładnego z wilczurowatych. Pies jakiś spanikowany do aut podlatywał jaky zagubiony pozucony.
Wracałem jakiś czas tego samego dnia no i piesek był nadal był.
No i szkoda psiakia, żeby go ktoś nie potrącił bo do aut dolatywał no albo kogoś nie pogryzł, dzwonie pod 997 bo nic innego mi do głowy nie pszyszło. To szanowny Pan z dziwnym żartem ... że trzeba pas przygarnąć bo takie z ulicy najwierniesze....
Więc o czym my mówimy ...

00


normalny ~normalny (Gość)19.08.2011 11:48

Tartu na przyszłość to dzwoń do hycla, a nie na policje.
Naprawdę nie wiesz, że Policja nie jest od wyłapywania bezpańskich psów. Powinni cię ukarać, za bezzasadne blokowanie 997.

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga19.08.2011 11:59

"xxxxxxxx" napisał(a):
Nie wiem jak wy ale jak bym zobaczył że ktoś np zostawił przywiązanego psa do drzewa w lesie lub do torów to bym podleciał i mu łeb rozwalił.

Ale komu? Psu?

00


Sonny Boy Williamson ~Sonny Boy Williamson (Gość)19.08.2011 12:35

"normalny" napisał(a):
Tartu na przyszłość to dzwoń do hycla, a nie na policje.
Naprawdę nie wiesz, że Policja nie jest od wyłapywania bezpańskich psów. Powinni cię ukarać, za bezzasadne blokowanie 997.


Przede wszystkim Tobie się chyba tylko wydaje(wnioskując z podpisu), że jesteś normalny, bo piszesz absolutne bzdury. Kto to jest "hycel"? Widać po Twoich słowach "życzliwość" dla tych biednych zwierząt.
Raczej Tobie Policja powinna kilkakrotnie przywalić pałą za takie gadanie głupot (z założenia bezzasadne).

00


Tartu Tarturanga19.08.2011 12:49

"normalny" napisał(a):
Powinni cię ukarać, za bezzasadne blokowanie 997.


Jak bez zasadne??? A jak pies był np chory i pogryzł by kogoś. Pozatym podaj mi numer to tego hycla prosze ???

00


Sonny Boy Williamson ~Sonny Boy Williamson (Gość)19.08.2011 13:00

"Tartu" napisał(a):
Jak bez zasadne??? A jak pies był np chory i pogryzł by kogoś.

Tartu, dajmy sobie spokój z przekonywaniem takiego...

Poza tym podaj mi numer to tego hycla prosze ???


On sam(ten para~normalny) jest pewnie "hycel".

00


Irbis ~Irbis (Gość)19.08.2011 13:49

Ponieważ bezpańskimi zwierzętami zajmuje się gmina, właściwe postępowanie to telefon do STRAŻY MIEJSKIEJ. Ewentualnie bezpośrednio do schroniska.
Poziom dotychczasowej "dyskusji" odrzuca, ale myślę, że sensowna informacja zawsze może się przydać.

00


Tartu Tarturanga19.08.2011 14:19

"Irbis" napisał(a):
Ponieważ bezpańskimi zwierzętami zajmuje się gmina, właściwe postępowanie to telefon do STRAŻY MIEJSKIEJ. Ewentualnie bezpośrednio do schroniska


Wydaje mi się że w lesie cięzko o straż miejska - to droga przez las. Dotego po godz 18 i na terenie gdzie jade pierwszy raz w życiu i nie znam żadnego numeru do gminy czy schroniska . Pozatym bałbym się obcego wielkiego psa wieść do schroniska.
Mam madzieje, że ktoś nawet z piotrkowskiego schroniska wypowie się co zrobić w takiej sytuacji, żeby nie blokować 997 ... bo mi jedynie to przyszło do głowy
Chciałem tylko pomóc psinie

00


Ziutek ~Ziutek (Gość)19.08.2011 14:29

"Tartu" napisał(a):
Ale to nie jest tak wszystko fajnie i wesoło.
Bo ja kiedyś w lesie przy drodze prowadzacej do wsi dość ruchliwej jak jechałem w jedną strone widziałem psa ... ładnego z wilczurowatych. Pies jakiś spanikowany do aut podlatywał jaky zagubiony pozucony.
Wracałem jakiś czas tego samego dnia no i piesek był nadal był.
No i szkoda psiakia, żeby go ktoś nie potrącił bo do aut dolatywał no albo kogoś nie pogryzł, dzwonie pod 997 bo nic innego mi do głowy nie pszyszło. To szanowny Pan z dziwnym żartem ... że trzeba pas przygarnąć bo takie z ulicy najwierniesze....
Więc o czym my mówimy ...


Tak jak Irbis napisał, obowiązek wyłapywania bezdomnych zwierząt należy do Gminy. Jednak wiadomo że nie każdy zna do niej numer, w takim przypadku zgłoszenie takie należy skierować do Straży Miejskiej, bądź Policji która powinna dalej pokierować, lub samemu powiadomić Schronisko.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat