metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
kris07.06.2008 14:53

Temat ten powstał w celach zebrania waszej opinii na temat portalu. Prosimy napisać, co powinno zostać zmienione na portalu, a co dodane.
Na co powinniśmy zwrócić największą uwagę.
Czy dział video powinien ruszyć i co miało by się tam znaleźć.
Prosimy o konstruktywne wypowiedzi.

citizen ~citizen (Gość)21.02.2015 00:49

Moim zdaniem na portalu an stronie startowej powinien być umieszczony kalendarz, w którym można by było sprawdzić aktualne imprezy zaplanowane na dany miesiąc a który byłby aktualizowany na bieżąco i umożliwiał podgląd informacji na temat danej imprezy

cytat

kris kris21.02.2015 19:10

Piotrkowianin - dziękujemy za uwagi, sprawa stronicowania komentarzy została naprawiona. Odnośnie odpowiedzi - system zostanie na dniach przerobiony tak, aby nowa odpowiedź do komentarza powodowała iż cały wątek będzie oznaczony jako nowy i wędrował na pierwsze miejsce.
Planujemy również przywrócenie opcji upiększania tekstu (de facto one są ciągle dostępna za pomocą kodów [ cytat ], [ b ] itd. )

cytat

97-300 ~97-300 (Gość)21.02.2015 19:12

Face-lifting tak pomoże jak zmiana pomnika na cmentarzu z lastriko na sztuczny marmure.

cytat

dobrypiotrkowianin dobrypiotrkowianin22.02.2015 22:15

Jestem ciekaw kto zarządza takimi rzeczami jak zmiany na stronie.
Po pierwsze, skoro ePiotrkow chce się jakoś zmienić to powinniście się dostosować to współczesnych "wymagań" czyli chociażby jakiś flat design albo poprosić grafika z prawdziwego zdarzenia, a nie gimnazjalistę, bo aktualny wygląd jest do niczego, paskudny, nieintuicyjny i brzydki, a w dodatku za bardzo przypomina starą stronę.
Druga i moim zdaniem najbardziej istotna rzecz to responsywność. Kurka, dlaczego nikt nie wdrożył RWD?! Prowadzicie jakieś statystyki odnoście przeglądarek i urządzeń z których strona jest odpalana? Jeśli nie to proponuję napisać sobie wtyczkę do tego cms20 czy czegoś tam. Mamy 2015 rok i brak rwd? No bez jaj. Założę się, że co trzecia osoba korzysta z epiotrkow w wersji mobilnej. Proszę nad tym mocno pomyśleć.

Polecam:
* http://pl.wikipedia.org/wiki/Responsive_Web_Design
* http://pl.wikipedia.org/wiki/Flat_design

Pozdrawiam, rozczarowany piotrkowianin.

cytat

kris kris23.02.2015 07:31

RWD jest wdrożone w 90%. Proszę sobie sprawdzić na tablecie.
Rezponzentywność ustaliliśmy dla kilku rozdzielczości:
max-width: 1152px
max-width: 990px

Dla telefonu komórkowego RWD wprowadzać nie będziemy tylko dostosujemy wersję mobilną.
To nie jest takie hop - siup aby zmienić na raz cały system tworzony przez lata, to nie onet czy wp gdzie nad projektem i wdrożeniem pracuje cały sztab ludzi.

cytat

dobrypiotrkowianin dobrypiotrkowianin23.02.2015 11:33

Ja rozumiem, sam zajmuję się takimi rzeczami (front-end i back-end) i wiem co to znaczy za przeproszeniem je**ć się z czymś, bo nie działa ;) Ale można było się z grafiką bardziej popisać :)

cytat

ares1 ares124.02.2015 15:56

Powiela się post nie można jego zgłosić do moderacji - Urząd Pracy zapłaci za szkolenia. Coś licho działa ta nowa odsłona :(((

cytat

kris kris25.02.2015 08:53

~Ares -> Raportowanie komentarzy odpowiedzi również już działa.
Odnośnie rozwijania odpowiedzi proszę o kontakt mailowy portal@epiotrkow.pl (proszę napisać czy pojawia się komunikat "Ładuję komentarze" oraz proszę podać nazwę i wersję przeglądarki), gdyż nie możemy zlokalizować problemu (bo u nas działa).
Z góry dziękujemy za udzielenie informacji i przepraszamy za problemy, nie wyszedł nam do końca ten system odpowiedzi, a chcemy go zachować i poprawić tak abyście nie mieli z nim problemów.

cytat

Zanzi Zanzi27.02.2015 15:25

Po kilkudniowym użytkowaniu nowego forum, mogę stwierdzić, że poprzednia wersja była dużo lepsza.

cytat

Zanzi Zanzi12.03.2015 14:37

Niestety nadal jest problem z odszukaniem w danym wątku najnowszego komentarza. Ktoś napisze coś nowego, to trzeba tego szukać po kolei na każdej stronie.

cytat

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat