metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
kris07.06.2008 14:53

Temat ten powstał w celach zebrania waszej opinii na temat portalu. Prosimy napisać, co powinno zostać zmienione na portalu, a co dodane.
Na co powinniśmy zwrócić największą uwagę.
Czy dział video powinien ruszyć i co miało by się tam znaleźć.
Prosimy o konstruktywne wypowiedzi.

maddox maddox21.03.2011 17:18

@Kris: podoba mi się ta mini reorganizacja forum i przeniesienie Hyde Parku do zakładki na górze.

cytat

kris kris20.03.2011 16:09

Klecie, jakie zmiany masz na myśli?

cytat

klet klet21.01.2011 16:47

Można się spodziewać jakiś zmian w systemie komentarzy na portalu ? Bo ten widać, że jest jak z epoki lat 90. Dajcie jakiejś świeżości :)

cytat

klet klet17.01.2011 12:14

Jakieś zmiany w wyglądzie, funkcjonowaniu portalu robicie drodzy administratorzy ?
Stąd te przerwy techniczne występujące dość często w ostatnim czasie ?

cytat

Aman Aman10.11.2010 19:40

Czy przed wyborami mogłaby się pojawić wiadomość z listami kandydatów w tych wyborach w Piotrkowie tak żeby każdy mógł się zapoznać na kogo przyjdzie mu głosować. Może jakieś tabelaryczne zestawienie kandydatów z poszczególnych ugrupowań i możliwość wypowiedzi internautów ale wypowiedzi mądrych a nie obraźliwych i głupich. Takie powinniście od razu kasować.

cytat

K. K.08.08.2010 12:41

Czy jest na sali moderator? Ja rozumiem, że to forum ma bardzo skromne możliwości, ale chyba można z poziomu moderatora bądź administratora wycinać i przenosić posty. Od dłuższego czasu na forum mamy sytuację, w której niemalże każdy nowy artykuł jest komentowany przez Włostowica (zazwyczaj w stylu aroganckim i grubo przesadzonym), a potem następuje fala komentarzy, które nie dotyczą artykułu, tylko wypowiedzi Włostowica, bądź jego samego. Nie można wydzielić wątku, do którego takie wypowiedzi będą przenoszone?

cytat

kris kris28.07.2010 18:05

maddox - wersja mobilna będzie rozbudowywana, planujemy możliwość przełączenia z wersji mobilnej na wersję normalną.
A i system rozpoznywania nie jest ustawiony na konkretna przegladarke, tylko na model telefonu.

Póki co kombinujemy z Facebookiem - niedługo będzie możliwość logowania z Facebookiem :)

Co do zgłoś błąd - na dniach pojawi się ta opcja.

cytat

maddox maddox24.07.2010 09:46

Mam uwagę co do wersji mobilnej. Dobrze by było aby nie było automatycznego przekierowania na wersję mobilną po wykryciu, że ktoś używa Opery Mini ;) albo żeby była chociaż możliwość przełączenia się do "normalnej" wersji portalu. Osobiście używam Opery Mini ale w konfiguracji do oglądania stron w normalnym trybie i denerwuje mnie trochę, że jestem zmuszany do oglądania wersji mobilnej.

Jeszcze w kwestii artykułów, przydał by się pod każdym artykułem przycisk "zgłoś błąd" czy coś w tym stylu. Wiadomo że błędy się zdarzają, a w tej chwili nie ma szybkiego kontaktu z redakcją i zapewne dlatego część ludzi wyżywa się w komentarzach.

pzdr

cytat

#FFF #FFF29.06.2010 17:44

dla mnie trochę drętwa jest galeria zdjęć. niemożna komentować danej fotki, jak przęlądam zdjęcia to nie ma podglądu miniatur. zobaczcie jak jest to zrobione na picassaweb.
pzdr.

cytat

klet klet17.06.2010 15:46

Hmmm czego mi brakuje na tym portalu, otóż być może wielu darmowych porad z różnych dziedzin. Osób, specjalistów w swoim fachu, którzy mogli by pomagać innym. Mógłby być radca prawny, ogrodnik, kucharz itd.
Może wiele osób by mogło skorzystać z takich porad wstępnie, a potem umówić się na spotkania i rozmawiać o swoich problemach.

cytat

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat