metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~onn04.02.2018 08:50

Jak długo można jeszcze tolerować bijatyki, burd, krzyki i niszczenie aut na ul. Belzackiej przy kwadracie ? Czas wziąć sprawy w swoje ręce i składać wnioski do spółdzielni o zamknięcie tej speluny. Chyba spokój i bezpieczeństwo mieszkańców jest ważniejszy od paru groszy w kasie spółdzielni za wynajem lokalu. Z resztą na ten lokal na pewno znajdzie się chętny na inny rodzaj działalności. Zapraszam Włodarzy Miasta i Straży Miejskiej w nocne weekendy pod kwadrat, aby się przekonali co się dzieje w tej części miasta.

loko ~loko (Gość)04.02.2018 11:43

Zgłoś na Krajową Mapę Zagrożeń wszystkie kwalifikujące się tam powiadomienia i napisz do komendanta policji o statystykę tego adresu .

cytat

klim ~klim (Gość)04.02.2018 16:34

Skoro jest tak źle jak Ty piszesz i wielu mówi, to dlaczego policja nic z tym nie robi? A może robi tylko nikt o tym nie wie?

cytat

onn ~onn (Gość)04.02.2018 18:09

dziś w nocy uszkodzono przy kwadracie kilka aut w tym moje, parę osób zgłosiło sprawę na Policję

cytat

novy ~novy (Gość)04.02.2018 20:12

dokładnie co chwile bójki,mieszkam bardzo długo koło kwadratu ale tak żle nie było jeszcze

cytat

EP ~EP (Gość)04.02.2018 20:56

Policja się boi, albo nie zna przepisów.

cytat

obserwator ~obserwator (Gość)18.02.2018 09:45

Z życia mieszkańców osiedla przy kwadracie:
- noc z 16/17 lutego br. obudziły mnie krzyki, a przed wszystkim głośne STÓJ !!! Okazało się, że chyba przez przypadek Policja pojawiła się w tej okolicy i napatoczył im się jakiś koleżka, a że musiał mieć coś na sumieniu to zaczął uciekać. W pogoń za nim ruszył policjant, dobre 130 kg wagi, a że gonił połowę siebie to niestety po 100 metrach zaprzestał pościgu ...

- kolejna noc z 17/18 lutego br.,głośne krzyki, tym razem bójka na ulicy. Mogły zostać uszkodzone auta zaparkowane przy kwadracie od strony ulicy. Kilkanaście osób uczestniczyło w przepychankach i bójce przez około 15 minut, niestety Policja się w tym czasie nie pojawiła. W zajściu brała udział patologia z Polski oraz Ukraińcy albo Hindusi. Tych drugich pod kwadrat pewnie przyciągnął smród padliny przypiekanej na ruszcie w tej okolicy...

Zdecydowanie jest to miejsce podwyższonego ryzyka, proponuje na czas imprez postawić przy kwadracie patrol Policji na koszt właściciela dyskoteki.

cytat

Lesina23 Lesina2318.02.2018 14:36

Hmm co do lokalu to hmm jest tam już dość sporo bo sam tam chodziłem, nie wiem o co ludziom chodzi lokal był i było spoko. Co do policji mogli by tam częściej jeździć. Ale ludzie mówiący żeby zamknąć lokal są dla mnie śmieszni, bo Belzacka jest dość patologiczna i ludzie będą tam pili i się bili, czy będzie tam jakiś lokal czy nie.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat