metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~onn04.02.2018 08:50

Jak długo można jeszcze tolerować bijatyki, burd, krzyki i niszczenie aut na ul. Belzackiej przy kwadracie ? Czas wziąć sprawy w swoje ręce i składać wnioski do spółdzielni o zamknięcie tej speluny. Chyba spokój i bezpieczeństwo mieszkańców jest ważniejszy od paru groszy w kasie spółdzielni za wynajem lokalu. Z resztą na ten lokal na pewno znajdzie się chętny na inny rodzaj działalności. Zapraszam Włodarzy Miasta i Straży Miejskiej w nocne weekendy pod kwadrat, aby się przekonali co się dzieje w tej części miasta.

Lesina23 Lesina2318.02.2018 14:36

Hmm co do lokalu to hmm jest tam już dość sporo bo sam tam chodziłem, nie wiem o co ludziom chodzi lokal był i było spoko. Co do policji mogli by tam częściej jeździć. Ale ludzie mówiący żeby zamknąć lokal są dla mnie śmieszni, bo Belzacka jest dość patologiczna i ludzie będą tam pili i się bili, czy będzie tam jakiś lokal czy nie.

cytat

obserwator ~obserwator (Gość)18.02.2018 09:45

Z życia mieszkańców osiedla przy kwadracie:
- noc z 16/17 lutego br. obudziły mnie krzyki, a przed wszystkim głośne STÓJ !!! Okazało się, że chyba przez przypadek Policja pojawiła się w tej okolicy i napatoczył im się jakiś koleżka, a że musiał mieć coś na sumieniu to zaczął uciekać. W pogoń za nim ruszył policjant, dobre 130 kg wagi, a że gonił połowę siebie to niestety po 100 metrach zaprzestał pościgu ...

- kolejna noc z 17/18 lutego br.,głośne krzyki, tym razem bójka na ulicy. Mogły zostać uszkodzone auta zaparkowane przy kwadracie od strony ulicy. Kilkanaście osób uczestniczyło w przepychankach i bójce przez około 15 minut, niestety Policja się w tym czasie nie pojawiła. W zajściu brała udział patologia z Polski oraz Ukraińcy albo Hindusi. Tych drugich pod kwadrat pewnie przyciągnął smród padliny przypiekanej na ruszcie w tej okolicy...

Zdecydowanie jest to miejsce podwyższonego ryzyka, proponuje na czas imprez postawić przy kwadracie patrol Policji na koszt właściciela dyskoteki.

cytat

EP ~EP (Gość)04.02.2018 20:56

Policja się boi, albo nie zna przepisów.

cytat

novy ~novy (Gość)04.02.2018 20:12

dokładnie co chwile bójki,mieszkam bardzo długo koło kwadratu ale tak żle nie było jeszcze

cytat

onn ~onn (Gość)04.02.2018 18:09

dziś w nocy uszkodzono przy kwadracie kilka aut w tym moje, parę osób zgłosiło sprawę na Policję

cytat

klim ~klim (Gość)04.02.2018 16:34

Skoro jest tak źle jak Ty piszesz i wielu mówi, to dlaczego policja nic z tym nie robi? A może robi tylko nikt o tym nie wie?

cytat

loko ~loko (Gość)04.02.2018 11:43

Zgłoś na Krajową Mapę Zagrożeń wszystkie kwalifikujące się tam powiadomienia i napisz do komendanta policji o statystykę tego adresu .

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat