Artykuły do tagu: prokuratura

Lekarz urolog z zarzutami
Wracamy do sprawy gwałtu w radomszczańskiej przychodni działającej przy szpitalu powiatowym.
Urolog zgwałcił pacjentkę?
Do zdarzenia miało dojść w gabinecie w szpitalu powiatowym w Radomsku. Młoda kobieta zgłosiła się na policję, teraz sprawę prowadzi prokuratura.
Są wyniki sekcji zwłok Kacpra F.
Prokuratura ustaliła, że do śmierci 17-letniego piotrkowianina Kacpra F. nie przyczyniły się osoby trzecie. Chłopak utonął w Strawie.
Prokuratura w Piotrkowie wszczęła śledztwo w sprawie znieważenia prezydenta Polski
Prokuratura Rejonowa w Piotrkowie Trybunalskim wszczęła śledztwo w sprawie ewentualnego znieważenia prezydenta Polski. Czynu tego miał się dopuścić mieszkaniec naszego miasta.
Śmierć dwóch nastolatków w Piotrkowie
W ciągu kilku ostatnich dni w Piotrkowie doszło do zgonu dwóch nastolatków. Szczegóły bada prokurator.
Wszyscy kierowcy usłyszą zarzuty?
Prokuratura Okręgowa w Piotrkowie rozważa postawienie zarzutów wszystkim uczestnikom karamboli, do których doszło w zeszłym tygodniu na autostradzie A1. Zderzyło się tam 76 pojazdów.
Zwłoki w Srocku. 58-latek z zarzutem zabójstwa
35-latka, której zwłoki znaleziono przed kilkunastoma dniami w Srocku, została zamordowana. Zatrzymano 58-latka. Mężczyzna przyznał się do zabójstwa.
Zwłoki kobiety znalezione w Srocku
Mężczyzna idący w poniedziałkowy poranek drogą w Srocku w powiecie piotrkowskim zauważył leżącą kobietę. Okazało się, że była martwa.
Zgłaszają się kolejni poszkodowani. Rzecznik konsumentów ostrzega
Nie milkną echa naszego materiału dotyczącego biura pośrednictwa kredytowego z ulicy Toruńskiej w Piotrkowie. Do naszej redakcji zgłaszają się kolejne osoby, które czują się oszukane przez tę firmę. - Już kilka miesięcy temu przestrzegaliśmy przed zaciąganiem pożyczek w tym biurze - powiedział Bartłomiej Krasiński na antenie Strefy FM. Miejski rzecznik konsumentów przypomniał, że każdą umowę kredytową należy dokładnie przeczytać.
Cztery kredyty i długi do końca życia. [AKTUALIZACJA]
Anna Dwornik z Piotrkowa potrzebowała 18 tys. zł, dla syna. Zamiast jednego kredytu, dziś ma cztery i ok. 130 tysięcy do spłaty. Tak świetnie doradza Biuro Doradztwa Kredytowego z ulicy Toruńskiej w Piotrkowie, którego działalność bada już prokurator. - To gorsze niż Amber Gold - mówią ci, którzy czują się oszukani.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc