Artykuły do tagu: prokuratura

Dyrektor wyprowadził miliony z banku [AKTUALIZACJA]
Dyrektor oddziału ESBANKU w Piotrkowie wyprowadził z kierowanej przez siebie placówki ponad 8 mln zł. Od prawie miesiąca Piotr B. (mieszkaniec gminy Wolbórz) siedzi w areszcie.
Nękał sąsiada, usłyszał zarzuty
23-letniego mieszkańca powiatu piotrkowskiego zatrzymała policja. Mężczyzna jest podejrzewany o włamania do mieszkania, kradzieże, wyłudzanie pieniędzy i zastraszanie sąsiada. Z zawiadomienia pokrzywdzonego wynika, że sprawca w latach 2011 - 2015 dokonał kilku przestępstw. Zatrzymany usłyszał już zarzuty.
Nie żyje 55-letnia kobieta. Co wydarzyło się na bełchatowskim osiedlu?
Bełchatowscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci mieszkanki Bełchatowa.
Zmarła czwarta ofiara tragedii na A1
W bełchatowskim szpitalu zmarł 26-letni mężczyzna – to czwarta ofiara wypadku, do którego doszło 1 listopada na autostradzie A1 na wysokości Sierosławia. Mieszkaniec powiatu wieluńskiego trafił do szpitala w stanie krytycznym, zmarł 12 listopada.
Dyrektor szpitala doniósł na przewodniczącą związków
Od kilku miesięcy trwa spór zbiorowy pomiędzy pielęgniarkami i położnymi a dyrekcją szpitala przy ul. Roosevelta w Piotrkowie. Sprawą zajmuje się policja i prokuratura.
Przywłaszczył kruszywo warte ponad 1 mln zł? Prezes kopalni usłyszał zarzuty
Przywłaszczenie kruszywa wartego ponad milion złotych to zarzut, który Prokuratura Okręgowa w Piotrkowie Trybunalskim przedstawiła inwestorowi związanemu z kopalnią w sulejowskich Wapiennikach. To przełom w ciągnącej się od kilku lat sprawie.
Są zarzuty w sprawie sulejowskich Wapienników!
W poniedziałek rano przed piotrkowską prokuraturą protest rozpoczęło kilkoro mieszkańców gminy Sulejów. Protestujący domagają się ukarania osób odpowiedzialnych za nielegalne – ich zdaniem – wydobycie kruszywa z sulejowskich Wapienników. Tymczasem jeszcze w tym tygodniu prokurator zamierza przedstawić w tej sprawie zarzuty.
Piotrków. Śmierć na złomowisku
32-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego zginął na jednym ze złomowisk w Piotrkowie. Sprawą zajęła się prokuratura.
Nagrywał kilkuletnią siostrę, filmiki umieszczał w Internecie
Prokuratura Okręgowa w Piotrkowie postawiła zarzuty 26-latkowi, który miał wykorzystywać seksualnie kilkuletnią siostrę, nagrywać to kamerą i udostępniać w Internecie.
Usiłowanie zabójstwa oraz spowodowanie ciężkich obrażeń ciała zagrażających życiu to zarzuty, które usłyszał Mariusz P. - 44-letni mieszkaniec Woli Moszczenickiej, który oblał swoją konkubinę łatwopalną substancją i podpalił. Kobieta ma poparzone 45% powierzchni ciała.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc