Artykuły do tagu: prokuratura

Gwałcą nawet w Piotrkowie
Analizując policyjne statystyki za ubiegły rok, można dojść do wniosku, że w naszym mieście raz w miesiącu gwałcona jest kobieta. 13 zgłoszeń w sprawie zgwałcenia nasza komenda odebrała również w 2014 roku. Liczba wydaje się znacząca, zwłaszcza biorąc pod uwagę wielkość Piotrkowa Trybunalskiego.
Sprawdź, gdzie skorzystasz z bezpłatnej pomocy!
Zbliża się Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw - zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej pomocy, czyli konsultacji ze specjalistami: psychologiem, prawnikiem, prokuratorem, radcą prawnym, komornikiem, notariuszem i policjantem.
Przystawił nóż do szyi dwumiesięcznej córki
Prokuratura Rejonowa w Bełchatowie prowadzi śledztwo przeciwko Robertowi M. Mężczyzna miał przystawić nóż do szyi swojej dwumiesięcznej córki, chcąc zmusić w ten sposób matkę dziecka do współżycia.
73-letni Henryk S. obnażał się przed dziewczynkami. Prokurator stawia zarzuty
Zatrzymany w środę mężczyzna podejrzewany o nakłanianie dzieci do seksu to 73-letni Henryk S., mieszkaniec Inowrocławia. Usłyszał już zarzuty prokuratora.
10.02.2016 14:26
Zatrzymali pedofila?
Piotrkowska policja zatrzymała 72-letniego mężczyznę podejrzewanego o nakłanianie dzieci do seksu. Zatrzymany miał zaczepiać uczniów przed jedną z piotrkowskich podstawówek.
Prokuratorzy przeszli na emeryturę
Rząd wciela w życie zmiany w wymiarze sprawiedliwości. Kilka dni temu parlament przyjął ustawę o prokuraturze, która łączy (ponownie) stanowiska prokuratora generalnego i ministra sprawiedliwości. Zmiany nastały również u nas. Pięcioro prokuratorów z naszego regionu postanowiło przejść na emeryturę.
Czy były kościelny z radomszczańskiej parafii dopuścił się molestowania nieletnich? To sprawdzała prokuratura, która 66-latkowi przedstawiła zarzuty. Pokrzywdzonymi ma być pięciu chłopców. Oświadczenie w tej sprawie wydał ks. Antoni Arkit – proboszcz parafii św. Lamberta w Radomsku.
Dyrektor wyprowadził miliony z banku [AKTUALIZACJA]
Dyrektor oddziału ESBANKU w Piotrkowie wyprowadził z kierowanej przez siebie placówki ponad 8 mln zł. Od prawie miesiąca Piotr B. (mieszkaniec gminy Wolbórz) siedzi w areszcie.
Nękał sąsiada, usłyszał zarzuty
23-letniego mieszkańca powiatu piotrkowskiego zatrzymała policja. Mężczyzna jest podejrzewany o włamania do mieszkania, kradzieże, wyłudzanie pieniędzy i zastraszanie sąsiada. Z zawiadomienia pokrzywdzonego wynika, że sprawca w latach 2011 - 2015 dokonał kilku przestępstw. Zatrzymany usłyszał już zarzuty.
Nie żyje 55-letnia kobieta. Co wydarzyło się na bełchatowskim osiedlu?
Bełchatowscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci mieszkanki Bełchatowa.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat