Artykuły do tagu: prokuratura

Zmiany w piotrkowskiej policji i prokuraturze
Niebawem zmienią się władze Komendy Miejskiej Policji i Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie.
Zarzuty za produkcję krajanki tytoniowej
Piotrkowski sąd wydał postanowienie o aresztowaniu czterech mężczyzn zamieszanych w nielegalną produkcję papierosów. Podczas zatrzymania oskarżonych zabezpieczono ponad tonę krajanki tytoniowej.
Prokuratura wszczyna śledztwo w sprawie zwłok znalezionych przy Rakowskiej
Prokuratura Rejonowa w Piotrkowie Trybunalskim wszczęła śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci mężczyzny, którego ciało znaleziono 22 marca przy ul. Rakowskiej.
Wprowadził w obieg fałszywe 10-złotówki. Rozpoznajesz go?
Policja i prokuratura prowadzą czynności w sprawie wprowadzenia do obiegu 7 fałszywych banknotów o nominale 10 zł.
Gwałcą nawet w Piotrkowie
Analizując policyjne statystyki za ubiegły rok, można dojść do wniosku, że w naszym mieście raz w miesiącu gwałcona jest kobieta. 13 zgłoszeń w sprawie zgwałcenia nasza komenda odebrała również w 2014 roku. Liczba wydaje się znacząca, zwłaszcza biorąc pod uwagę wielkość Piotrkowa Trybunalskiego.
Sprawdź, gdzie skorzystasz z bezpłatnej pomocy!
Zbliża się Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw - zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej pomocy, czyli konsultacji ze specjalistami: psychologiem, prawnikiem, prokuratorem, radcą prawnym, komornikiem, notariuszem i policjantem.
Przystawił nóż do szyi dwumiesięcznej córki
Prokuratura Rejonowa w Bełchatowie prowadzi śledztwo przeciwko Robertowi M. Mężczyzna miał przystawić nóż do szyi swojej dwumiesięcznej córki, chcąc zmusić w ten sposób matkę dziecka do współżycia.
73-letni Henryk S. obnażał się przed dziewczynkami. Prokurator stawia zarzuty
Zatrzymany w środę mężczyzna podejrzewany o nakłanianie dzieci do seksu to 73-letni Henryk S., mieszkaniec Inowrocławia. Usłyszał już zarzuty prokuratora.
10.02.2016 14:26
Zatrzymali pedofila?
Piotrkowska policja zatrzymała 72-letniego mężczyznę podejrzewanego o nakłanianie dzieci do seksu. Zatrzymany miał zaczepiać uczniów przed jedną z piotrkowskich podstawówek.
Prokuratorzy przeszli na emeryturę
Rząd wciela w życie zmiany w wymiarze sprawiedliwości. Kilka dni temu parlament przyjął ustawę o prokuraturze, która łączy (ponownie) stanowiska prokuratora generalnego i ministra sprawiedliwości. Zmiany nastały również u nas. Pięcioro prokuratorów z naszego regionu postanowiło przejść na emeryturę.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat