Artykuły do tagu: Zima

01.02.2017 06:18
Aktywne ferie harcerzy
Harcerze i harcerki z Hufca ZHP Piotrków spędzili tegoroczne ferie zimowe niezwykle aktywnie. Pojechali bowiem na zimowisko do Małego Cichego i Rajczy, tam mogli doskonalić lub dopiero rozpocząć sztukę jazdy na nartach.
Sławek Kaźmierczak wygrał Podlodowe Zawody o Mistrzostwo Koła
W niedzielę Zarząd Koła nr 12 Piotrków-Miasto zorganizował Podlodowe Zawody o Mistrzostwo Koła 2017. W imprezie nad jeziorem Bugaj wzięło udział 22 wędkarzy. Pogoda, jak na warunki zimowe, dopisała. Gorzej było z rybami.
Ahoj przygodo! Morskie fototapety w Twoim wnętrzu
Choć zima w pełni, trzaskający mróz szczypie w nos, a śniegu stopniowo przybywa, nam zamarzyła się relaksująca podróż do ciepłych tropików. Złoty piasek pod stopami, błękitne niebo nad głową, a przed nami przepiękna, krystalicznie czysta woda. Wydaje się to nierealne? Teraz w środku zimy, tak daleko od wakacyjnego sezonu? Fototapety z widokiem na morze sprawią, że bez wychodzenia z domu będziesz mógł się cieszyć oszałamiającym krajobrazem. Z taką dekoracją salonu czy sypialni, nie będą nam straszne żadne zawieruchy czy śnieżyce!
22.01.2017 13:17
Morsy są szalone!
To nic, że temperatura oscyluje w okolicach zera, gdyby było minus 20 też nic by ich nie powstrzymało. Morsy z całego regionu zjechały w niedzielę do Sulejowa, by biegać i kąpać się w Pilicy. W samych majtkach.
22.01.2017 09:38
Ferie na półmetku
Za nami półmetek ferii zimowych. Pierwszy ich tydzień w mieście wypełniony został wieloma atrakcjami, w których brały udział dzieci ze świetlic artystycznych MOK. Poniedziałek i czwartek to dni spędzone w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK, gdzie pod czujnym okiem instruktorów mali artyści oddawali się sztukom plastycznym, wokalnym, fotograficznym oraz wcielali się w różne postacie podczas trwania warsztatów teatralnych.
Akcja ZIMA w gm. Wolbórz
Władze Wolborza uruchomiły specjalny telefon interwencyjny w sprawie „Akcji Zima”. Do odśnieżania w całym mieście i gminie jest ok. 200 km dróg.
16.01.2017 07:39
Zimowy rajd PTTK
W sobotę odbyła się kolejna edycja zimowego rajdu „Puchowy śniegu tren". W imprezie uczestniczyły 4 drużyny, które korzystając z pięknej, zimowej pogody, wyruszyły na odkrywanie tajemnic lasu.
Trasa do narciarstwa biegowego na stadionie Concordii?
Trasa do narciarstwa biegowego w Piotrkowie? Taki pomysł ma Ośrodek Sportu i Rekreacji. Tor miałby powstać na stadionie miejskim Concordia znajdującym się przy ul. Żwirki 6.
Widzisz? Reaguj! Jeden telefon może uratować czyjeś życie
W ciągu ostatniej doby w Polsce z powodu wychłodzenia zmarło 7 osób. Od 1 listopada w całym kraju życie straciły w ten sposób 53 osoby. Nie przechodźmy obojętnie obok człowieka śpiącego na ławce.
Puchowy śniegu tren. Zapraszamy na zimowy rajd
Zapraszamy do udziału w rajdzie. Cel? Poznawanie walorów przyrodniczych okolic Piotrkowa w okresie zimowym. Start? 14 stycznia o 10.00 przy pętli autobusowej na ul. Wierzeje.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat