Artykuły do tagu: ERP

System CRM + ERP OneBox jest dostępny dla biznesu w Polsce
System zarządzania biznesem — OneBox wkracza na polski rynek.
Crm / Erp / One Box 
Pierwsza taka procesja w Piotrkowie
Ulicami Piotrkowa Trybunalskiego przeszła procesja zorganizowana w ramach uroczystości Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.
14.07.2016 09:39
Moc atrakcji w Mierzynie
Już w najbliższą niedzielę w Mierzynie odbędzie się II Festyn Rodzinny.
W regionie piotrkowskim rośnie zjawisko cyberprzemocy
W Polsce zjawisko cyberprzemocy pojawiło się w 2011 roku, gdzie internauta oczerniał poległego w Afganistanie polskiego żołnierza. Obecnie cyberprzemoc dotyczy głównie przemocy rówieśniczej z wykorzystaniem telefonów komórkowych, tabletów i przede wszystkim internetu. Przypadki cyberprzemocy odnotowywane są również w regionie piotrkowskim.
Piotrkowianie, poznajcie najbardziej leniwych radnych!
Mierzyliśmy już aktywność posłów ziemi piotrkowskiej. Teraz postanowiliśmy sprawdzić, który z naszych miejskich radnych był (bo kadencja samorządu 2010 – 2014 już prawie się zakończyła) najbardziej aktywny, przyjmując to samo kryterium, czyli liczbę złożonych interpelacji. Wynik nas nie zaskoczył.
Poseł od motyli najbardziej aktywny
Który z posłów ziemi piotrkowskiej jest najbardziej aktywny? Jeżeli aktywność zmierzymy liczbą złożonych interpelacji, to bezkonkurencyjny jest Marek Domaracki, a na arcylenia wychodzi poseł Antoni Macierewicz.
Jan Dziemdziora wnioskuje o naprawy w mieście
Dziury w jezdni, uszkodzony próg zwalniający, uszkodzona barierka - to tylko niektóre z dysfunkcji w infrastrukturze miasta. O naprawy kolejny raz wnioskuje radny Jan Dziemdziora.
Jan Dziemdziora wnioskuje o naprawy w mieście
Dziury w jezdni, uszkodzony próg zwalniający, uszkodzona barierka - to tylko niektóre z dysfunkcji w infrastrukturze miasta. O naprawy, kolejny raz, wnioskuje radny Jan Dziemdziora.
Połowa wakacji już za nami, jednak czeka nas jeszcze wiele imprez przygotowanych przez Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie.
Radny wnioskuje o bezpieczeństwo mieszkańców
Wystające kostki chodnikowe, gałęzie utrudniające ruch pieszych i rowerzystów, brak oznakowania na ścieżkach rowerowych. Radny Jan Dziemdziora wnioskuje o bezpieczeństwo mieszkańców.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat