Artykuły do tagu: ERP

Kiedy naprawią ulice Brzeźnicką i Widok?
Radny Jan Dziemdziora znów interpeluje w sprawie ulic Brzeźnickiej i Widok.
Niebezpiecznie przy obwodnicy miasta
- Zostałem powiadomiony przez mieszkańca, że ekrany akustyczne przy ulicy Miast Partnerskich zostały "pozbawione" drzwi awaryjnych – mówi radny Jan Dziemdziora, który interpeluje w tej sprawie.
Kierowcy zniszczyli trawnik przy Młynarskiej
- Kierowcy zniszczyli pas zieleni przy ulicy Młynarskiej. Służby za to odpowiedzialne nie reagują - mówi radny Jan Dziemdziora, który złożył w tej sprawie stosowny wniosek.
Kto złożył najwięcej interpelacji?
Jesienią wybory samorządowe. Czy piotrkowska rada miejska drastycznie zmieni swój skład? To zależy, jak mijającą kadencję ocenią mieszkańcy. Jednym z czynników obrazujących aktywność radnych, jest ilość złożonych przez nich interpelacji.
Pięć medali zawodników Tom-Center Piotrków
W Kurzętniku (województwo warmińsko-mazurskie) rozegrane zostały mistrzostwa Polski seniorów w kick-boxingu w formule full-contact. Tradycyjnie nie zawiedli zawodnicy Tom-Center Piotrków. Podopieczni trenera Krzysztofa Tomy wywalczyli pięć medali (2 złote, srebrny i 2 brązowe).
Brakuje chodnika, świateł i barier
Zniszczony chodnik, niesprawne oświetlenie, brak barier energochłonnych – radny Dziemdziora po raz kolejny apeluje o naprawy u mieście.
Czy słup zasłania przejście?
Słup rozkraczny stoi i podobno skutecznie zasłania przejście dla pieszych. Mowa o tym na ul. Słowackiego w Piotrkowie pomiędzy DH Merkury i galerią Focus Mall. W tej sprawie próbował interweniować radny Jan Dziemdziora, ale...
Radny znów interpeluje w sprawie ścieżek rowerowych
Radny Jan Dziemdziora złożył kolejną interpelację w sprawie zbyt małej ilości ścieżek rowerowych oraz poprawy ich stanu.
Drogi, chodniki i parkingi wołają o pomstę do nieba
Drogi, chodniki i parkingi w Piotrkowie, choć nie wszystkie, nie są w najlepszym stanie. Radny Jan Dziemdziora nadal interpeluje w tej sprawie.
Schody jak z okresu wojny. Zagrażają bezpieczeństwu?
Odrapane, wykruszone i ogólnie – zniszczone. W takim stanie są schody znajdujące się przy ciągu pieszych, który stanowi łącznik pomiędzy ulicą Słowackiego i Narutowicza. Czy zagrażają one bezpieczeństwu?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat