Artykuły do tagu: ERP

Radny wnioskuje o bezpieczeństwo mieszkańców
Wystające kostki chodnikowe, gałęzie utrudniające ruch pieszych i rowerzystów, brak oznakowania na ścieżkach rowerowych. Radny Jan Dziemdziora wnioskuje o bezpieczeństwo mieszkańców.
Kiedy naprawią ulice Brzeźnicką i Widok?
Radny Jan Dziemdziora znów interpeluje w sprawie ulic Brzeźnickiej i Widok.
Niebezpiecznie przy obwodnicy miasta
- Zostałem powiadomiony przez mieszkańca, że ekrany akustyczne przy ulicy Miast Partnerskich zostały "pozbawione" drzwi awaryjnych – mówi radny Jan Dziemdziora, który interpeluje w tej sprawie.
Kierowcy zniszczyli trawnik przy Młynarskiej
- Kierowcy zniszczyli pas zieleni przy ulicy Młynarskiej. Służby za to odpowiedzialne nie reagują - mówi radny Jan Dziemdziora, który złożył w tej sprawie stosowny wniosek.
Kto złożył najwięcej interpelacji?
Jesienią wybory samorządowe. Czy piotrkowska rada miejska drastycznie zmieni swój skład? To zależy, jak mijającą kadencję ocenią mieszkańcy. Jednym z czynników obrazujących aktywność radnych, jest ilość złożonych przez nich interpelacji.
Pięć medali zawodników Tom-Center Piotrków
W Kurzętniku (województwo warmińsko-mazurskie) rozegrane zostały mistrzostwa Polski seniorów w kick-boxingu w formule full-contact. Tradycyjnie nie zawiedli zawodnicy Tom-Center Piotrków. Podopieczni trenera Krzysztofa Tomy wywalczyli pięć medali (2 złote, srebrny i 2 brązowe).
Brakuje chodnika, świateł i barier
Zniszczony chodnik, niesprawne oświetlenie, brak barier energochłonnych – radny Dziemdziora po raz kolejny apeluje o naprawy u mieście.
Czy słup zasłania przejście?
Słup rozkraczny stoi i podobno skutecznie zasłania przejście dla pieszych. Mowa o tym na ul. Słowackiego w Piotrkowie pomiędzy DH Merkury i galerią Focus Mall. W tej sprawie próbował interweniować radny Jan Dziemdziora, ale...
Radny znów interpeluje w sprawie ścieżek rowerowych
Radny Jan Dziemdziora złożył kolejną interpelację w sprawie zbyt małej ilości ścieżek rowerowych oraz poprawy ich stanu.
Drogi, chodniki i parkingi wołają o pomstę do nieba
Drogi, chodniki i parkingi w Piotrkowie, choć nie wszystkie, nie są w najlepszym stanie. Radny Jan Dziemdziora nadal interpeluje w tej sprawie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat