Falstart Piotrkowianina w fazie play-out

Strefa FM Środa, 16 kwietnia 201456
Od wyjazdowej porażki w Lubinie rozpoczął fazę play-out zespół piłkarzy ręcznych Piotrkowianina. Jedynym pocieszeniem może być wynik z Legionowa gdzie miejscowy KPR pokonał Gwardię Opole. Pozwoliło to drużynie Rafała Kuptela zachować dziesiąte miejsce w tabeli.

Przez większą część pierwszej połowy spotkanie układało się po myśli Piotrkowianina. Problemy zaczęły się na kilka minut przed przerwą. Zagłębie doprowadziło do remisu (14:14), a następnie wyszło na dwubramkowe prowadzenie - 18:16. Przy tym wyniku obie drużyny zeszły do szatni.

Niestety w drugiej połowie sił naszej drużynie starczyło zaledwie na dziesięć minut. W 40. minucie był remis 20:20, ale kilka chwil później to Zagłębie prowadziło 25:22. Cały mecz zakończył się wyraźną wygraną gospodarzy - 38:29. Piotrkowianin mimo porażki zachował dziesiąte miejsce w tabeli. W drugim meczu KPR Legionowo pokonał Gwardię Opole 24:20 (12:8). Za tydzień (23 kwietnia o 18:30) Piotrkowianin zmierzy się we własnej hali z KPR Legionowo. Nasz zespół musi wygrać aby realnie myśleć o zajęciu przynajmniej dziesiątego miejsca.

Zagłębie Lubin - Piotrkowianin 38:29 (18:16)

Piotrkowianin: Ner, Procho - Mróz 2, Daćko 5, Woynowski 3, Stołowski 4, Trojanowski 5, Różański 1, Swat 3, Rumniak 5, Pożarek, Janioł 1, Pacześny, Pilitowski.

1

1

Komentarze (56)

januszek ~januszek (Gość)18.04.2014 19:36

A może by te dwie osoby z listy,które dają swoje ciężko zarobione pieniądze na klub(czytaj nr 1 i 4 na liście w kolejności),wypłaciły zaległości za zeszły sezon zawodnikom,którzy ciężko pracowali na parkiecie,by utrzymać zespół w zeszłym sezonie w ekstraklasie.A może coś napiszesz o pensjach pomniejszanych o 20 % i więcej zawodnikom,braku premii meczowych?

03

darkangel67 ~darkangel67 (Gość)18.04.2014 17:57

"97300" napisał(a):

Co najmniej dwie osoby z tej listy dają swoje ciężko zarobione pieniądze na klub, jak będziesz też dawał to możesz się mądrować a na razie milcz. Poza tym dowiedz się lepiej jaki jest skład zarządu bo ślepe kopiowanie ze strony nie jest najlepszym pomysłem !!!

21

97-300 97-300ranga18.04.2014 09:31

"jeszcze-kibic" napisał(a):
Zastanawiające że przy tak powszechnej krytyce ten kabaret trwa nadal!. Kto trzyma parasol nad ta sekcją? Kto sponsoruje ten pojazd bez kół?

SKŁAD ZARZĄDU MKS PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
Bogumiła Szczukocka - prezes
Bogdan Bujak - wiceprezes
Przemysław Berliński - sekretarz
Artur Kozłowski - członek zarządu
Wojciech Furman - członek zarządu , kierownik drużyny Sponsorów jest dwódziestu. A pan Bogdan Bujak to gdzie nie jest jeszcze prezesem? Jak widać ma facet doświadczenie nabyte w prezesowaniu PCK,tam odniósł "sukces" i w "Piotrkowianinie" podobnie.Rozkręcasz firmę?Zatrudnij bogdana!

24

jaki ~jaki (Gość)18.04.2014 00:41

"luis" napisał(a):
Ci, którzy się tutaj wypowiadają, chyba nigdy nie byli na meczu i nie uprawiali żadnego sportu. Nigdy prosto nie kopnęli ani nie rzucili piłką, pewnie też nie potrafią biegać. Chłopaki walczą, wystarczy przyjść na mecz, a nie przeczytać jaki był wynik meczu i pisać głupoty.

człowieku nie rób obciachu i wiochy , przejżyj na oczy , klub w ekstraklasie powinien być profesjonalna fimą a nie sks-em w słabej szkole

22

Kibic ~Kibic (Gość)17.04.2014 23:45

Jesteście cieniasami i tyle do łopaty to wy się nadajecie a nie do gry.

11

januszek ~januszek (Gość)17.04.2014 20:32

Wystarczy spojrzeć jak wygląda praca z grupami młodzieżowymi i co te grupy osiągają w grupach młodzieżowych.Klasy sportowe w Gimnazjum 5 to kpina na cały Piotrków.Wystarczy spojrzeć kto prowadzi grupy młodzieżowe.

31

jeszcze kibic ~jeszcze kibic (Gość)17.04.2014 18:05

Zastanawiające że przy tak powszechnej krytyce ten kabaret trwa nadal!. Kto trzyma parasol nad ta sekcją? Kto sponsoruje ten pojazd bez kół? Jak to jest że zespół EKSTRAKLASY nie ma kondycji / wytrzymałości, wydolności , umiejętności ....../ na więcej niż 40 minut gry !!!. Toż to istna szopka! . Ludzie to EKSTRAKLASA a przecież nasze orły były i na zgrupowaniach / ha, ha / KONDYCYJNYCH i rozgrywały jakieś mecze kontrolne / tez interesujące z kim i gdzie /, otrzymują odzywki, witaminy ...słowem istne sanatorium . I co ? Nic....jajeczko:) Czekam na dalsze boje bo mimo wszystko, wbrew zdrowemu rozsądkowi jeszcze w coś wierze !.

21

dudu ~dudu (Gość)17.04.2014 17:41

do stan wychowanków daje się do tomaszowa i tam sobie grają a nie w piotrkowie to jest patologia ta drużyna powinna grać w 2 lidze i nie dostać w przyszłym roku ani grosza.

11

kija ~kija (Gość)17.04.2014 17:20

szkolenie młodzieży w piotrcowianinie nie istnieje a tzw klasy sportowe to fikcja , wystarczy zajżeć do Gim5 na zajęcia. W papierach porządek , kierownik B. pilnuje żeby statystyki się zgadzały i tak się to toczy od wielu lat

21

jaki ~jaki (Gość)17.04.2014 17:16

"stan" napisał(a):
To nie zespół, to zlepek niedoszkolonych przeciętniaków którym co miesiąc buli się po kilka tysięcy złotych za ich wysiłek i tzw. "promocje P.T ". A może ktoś napisze którzy z pierwszego składu to wychowankowie a którzy to armia zaciężna kupowana w jakimś rozpaczliwym zaślepieniu? Co Ci zakupieni wnoszą do zespołu? Jak wygląda praca w tej sekcji z młodzieżą, a więc z zapleczem "mistrzów"/ chodzi mi o wyniki, osiągnięcia, miejsca w tabeli juniorów, juniorów młodszych,młodzików / Przecież w ta sekcję pompuje się co rok setki tysięcy złotych !!!!