metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
loko ~loko (Gość)23.01.2017 07:49

Wie ktoś co za wypadek był pod mostem na wysokośći shella ?? przejechać nie było można i auta jeździły pod prąd do górnej bo policjanty nie chciały zmarznąć przy kierowaniu ruchem ...

40


kierowca ~kierowca (Gość)23.01.2017 01:22

Jak nie ma sygnalizacji to juz ludzie nie potrafia jezdzic. Czyli jak nie ma swiatel jest tez wylaczone myslenie

51


gosc ~gosc (Gość)22.01.2017 22:28

I kolejny wypadek pod wiaduktem..

20


Polak ~Polak (Gość)22.01.2017 17:12

Zróbcie pacany sygnalizację.niedziela,kilka dni po wypadku a światła nie działają a pacany odpowiedzialne za bezpieczeństwo w mieście mają ludzi w dupie

134


z ~z (Gość)22.01.2017 16:25

Odkad jestem szczesliwym posiadaczem wideorejestratora nosze sie z zamiarem stworzenia na youtube kanalu piotrkowskie drogi bo tak sie jezdzi po tym miescie ,ze poprostu kpina. A niech sie buraki ogladaja.

122


EPI 2 ~EPI 2 (Gość)22.01.2017 09:51

PANDA na ministra MSWiA zamiast Błaszczaka. PANDA nie wrzucaj wszystkich na EPI do jednego koszyka. Mieszkałem w Łodzi a teraz mieszkam w EPI 😉 Wiesz jaka jest opina w Łodzi na temat kierowców na innych blachach...

33


gosc ~gosc (Gość)22.01.2017 13:44

Trzeba ukłonić się ZWIERZAKOWI o biega po urzędzie od piwnic po III pietro. On wszystko załatwia lepsze skrzyżowania tez

20


Panda ~Panda (Gość)21.01.2017 21:45

Ponownie Panda:), nie jeżdżę na blachach EP i w EP mieszkam w weekendy ale dobrze widzieć epikow w formie krasomowczej. Co niewiele zmienia. Fakt że od czasu jak pan złotym mercem cklasa epi c202 próbował mnie zabić podczas zmiany pasa bo mnie nie zauważył mam rejestrator i nagrywam każde dziwne zdarzenie i prowadzą EPI. No jest was niestety wiecej. Więc jak już pisałem, jak wam EP nie odpowiada to wroćcie do siebie bo tu was nikt nie lubi, pasajcie te krowy i doceniajcie krajobraz a my będziemy pogrążać w miejskiej biedzie. I proszę zabierzcie ze sobą Epicentrum czyli focusa.

410


artur.popiel.9 ~artur.popiel.9 (Gość)22.01.2017 09:54

Często przemykam po PT i widzę kierowców młodych i starszych, kobiety i nie tylko, że następuje coraz większy dysonans poznawczy, bezradność kiedy nie ma sygnalizacji. Stają na środku trzypasmowej jezdni i nie wiedzą co robić. Rozumiem ludzi z poza PT, niestety...Ta reguła dotyczy także miejscowych.

43


dawno nie jadłam ~dawno nie jadłam (Gość)22.01.2017 11:39

Prażoki..właśnie!!

50


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat