metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
strażnik ~strażnik (Gość)21.01.2017 16:43

Panowie, Panie z EP. Ja również mieszkam w Piotrkowie! Nie wyobrażam sobie jednak by EPI zniknęło z naszych ulic. Tak jak to napisał EP - piotrkowianie jeżdżą tragicznie. Mieszkam tu od roku, a wcześniejsze 7 lat spędziłem w Warszawie. Niestety - bardziej zamulonego społeczeństwa jak EP ciężko gdziekolwiek szukać:( Poza tym gdyby nie ludzi z EPI to nie mielibyście Obi, Galerii Focus Mall i innych podobnych. Piotrkowianie są biedni i takie miejsca nie miały by racji bytu..

156


EPI ~EPI (Gość)21.01.2017 18:41

Do Panda. Właśnie wróciłem z Piotrkowa i mam do Ciebie pytanie, czemu wszyscy na EP w mieście jeździcie na światłach przeciwmgielnych?

03


epi kierowca ~epi kierowca (Gość)21.01.2017 19:06

Miałem dwie kolizje w jednym miesiącu. Jedną w Opocznie - sprawca na EP i próbował uciekać. Jedną w Piotrkowie Tryb i sprawcą też niestety był kierowca na EP. Z mojego doświadczenia wyciągam wnioski, że EP jeżdzą jak cioty :)

13


Witek ~Witek (Gość)21.01.2017 19:07

To pokazuje jedno brak świateł i gięcie blachy a takich kierowców cała masa jeździ nie tylko w naszym mieście ..Dla mnie nie ma znaczenia czy jest sygnalizacja czy nie jadę w obce miejsca i nie mam problemu ważne by się stosować do znaków a większość tego nie potrafi i stąd takie niespodzianki-

00


Inez ~Inez (Gość)21.01.2017 19:10

Przecież samochodem kieruje człowiek póki co narazie wiec co do tego wszystkiego ma rejestracja?większość kierowców niestety jeździ na pamięć i tak jak kiedyś zostali przeszkoleni na kursie.wierzcie bądź nie ale zaliczenie kursu kilkanaście lat temu było dużo łatwiejsze niż np 10 czy 5 lat temu.rejestracja i samochód nie ma nic wspólnego z kulturą i doświadczeniem oraz opanowaniem kierowcy...a czasami sytuacje na drodze powoduja,że ma się naprawdę dość wszystkiego a tu trzeba ciągle być skoncentrowanym i mieć oczy wręcz dookoła głowy jak nie znaki to zwierzaki latające czasami samopas to pieszy który uważa że to kierowca powinien uważać na niego a nie na odwrót a to znów aura która czasami zmienia się jak szkiełka w kalejdoskopie a to dodatkowo jeszcze kierowcy na dopalaczach... i ciągle coś...więcej cierpliwości i kultury za kierownicą a jakoś przetrwa się kolejny pełen wrażeń dzien.

30


ament ~ament (Gość)21.01.2017 19:14

Szczęście w nieszczęsciu jest takie, że winna kierująca oplem EP uderzyła w prawidłowo jadącą kierująca honda EBE w przednie koło a nie drzwi kierującej, co skutkowałoby poważniejszymi obrażeniami ciała kierującej. Nie mniej jednak gdyby 19stycznia2017 nie doszło do wypadku osobówek ( renault i vw ) z autobusem MZK, w wyniku której awarii uległa sygnalizacja świetlna do wypadku mogło by nie dojść. Najważniejsze jest to, że nie ma ofiar. Uczmy się na cudzych błędach zwolnijmy nogę z gazu bo życie mamy jedno i trzeba je szanować !

30


Anonim ~Anonim (Gość)21.01.2017 14:22

W koncu EBE wszystko wyjasnia jak zwykle kierowcy z ta rejeatracja pokazali ze myslenie na drodze jak najbardziej wyłączone

520


Obs ~Obs (Gość)21.01.2017 19:23

Sygnalizacja

00


Obs ~Obs (Gość)21.01.2017 19:24

Sygnalizacja nie działała już przed czwartkowym wypadkiem dlatego do niego doszło!!!!

20


ep prawda ~ep prawda (Gość)21.01.2017 17:42

Skoro każdy taki mądry to niech z ul. dmowskiego przejedzie prosto w stronę Focusa przy dość dużym natężeniu ruchu bez wymuszenia pierszeństwa przy wyłączonej sygnalizacji.?? Rozumiem że jest to wina corsy, ale bez przesady, to honda zdecydowanie przekroczyła prędkość i uderzyła w corse. A tym bardziej w sytuacji gdzie widzimy nie działającą sygnalizacji to dojeżdzając do skrzyżowania orientujemy się dookoła, a nie klepki na oczach i do przodu....

83


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat