metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Kuchar ~Kuchar (Gość)19.05.2017 23:47

Zostałem zmuszony do założenia kanalizacji gdyż nie mogłem oddać budynku a w planach miałem oczyszczalnie ścieków zapłaciłem za podłączenie do kanalizacji co miesiąc płacę za użytkowanie jej która jest droższa niż zużyta woda 2 razy a teraz każą mi jeszcze płacić za to że ją musiałem założyć to się nadaje do TVNu lub do uwagi na pewno To zgłoszę

10


Kuchar ~Kuchar (Gość)19.05.2017 23:51

Główna ulica w Piotrkowie ul Słowackiego bez kanalizacji przez 80 lat bez internetu bez gazu bez telewizji i nagle ktoś założył kanalizację i każą płacić takie chore pieniądze czyli to jest pomysł

20


gość ~gość (Gość)26.10.2017 22:53

Niestety autor artykulu jest w bledzie i sieje zamet. Nadzieja na unikniecie oplaty jest jek zawsze w rekach urzednikow i ich opieszalosci. Na ulicy slowackiego wynudowano kanalizacje sanitarna mniej wiecej na poczatku 2014 roku. Ja podlaczylem sie do miej (wg protokolu koncowego robot wystawionego przez PWiK) w maju 2014. Wspaniali urzednicy wszczeli postepowanie w sprawie ustalenia oplaty w pazdzierniku 2017 a wiec ponad 3 lata po udostepnieniu mozliwosci. Radze Panstwu w magistracie pilnowac terminow bo pieniadze uciekaja wam przez palce... przynajmniej moje. Pan redaktor tez powinien studiowac akty prawne a nie googlowac informacje bo wprowadza niezetelna informacja w blad czytelnika. Wszystkie aspekty w temacie reguluje ustawa o gospodarce nieruchomosciami a zwlaszcza dzial III rodzial 4 (art 144 i nast.) Pozdrawiam magistrat:)

20


gość ~gość (Gość)22.09.2019 10:50

Kancelaria niemiecka nie mogła poradzić z urzedasami
w Piotrkowie.Rozlozyli ręce a miasto dalej użytkuje moja
nieruchomość,to już 53 lata i nie dostałam za nią złotówki.
Zrobili super prosperujący sklep,tylko gdzie zapłata?????
Teraz chcą kasy za inna nieruchomość bo adiacentat...i. już
odliczają odsetki.....Ja im wyliczę za 53 lata dzierżawę!!!!!
z odsetkami!!!

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat