metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
77 ~77 (Gość)02.11.2015 05:58

Uciekajcie z tego syfiastego Piotrkowa...Wydoja was do zera, te szmaty..

70


WT ~WT (Gość)02.11.2015 06:22

Przypominam, ze smyki z tzw Rady Miasta maja swoje rezydencje w gminach Rozprza, Wolborz i Moszczenica, gdzie sami płaca smieszne opłaty..Urzednicy wiesniaki kosza z was pieknie kase na osmiorniczki a sami biora jeszcze dotacje..

100


77 ~77 (Gość)02.11.2015 06:26

Inwestycja za pieniadze unijne czyli z naszych składek..I jeszcze musimy zaplacic haracz urzedniczemu bydłu, ktore przyjechało do Piotrkowa ze wsi..

101


mieszkaniec grodu pradawnego ~mieszkaniec grodu pradawnego (Gość)02.11.2015 10:06

dobra- jak mi nałożą taki podatek to oficjalnie oświadczam, że ja nałożę podatek w podobnej formie od przechodzących przez moją działkę (do samej drogi to moja własność bo miasto nie wykupiło trawnika przed płotem) mediów typu wodociąg, kanalizacja (nie przyłącza) od wartości tychże mediów. Od wzbogacenia się miasta moim kosztem, a jakże. Miasto stać i wartość tego podatku będzie wielokrotnie wyższa niż wartość tych kawałków rur na całej szerokości mojej działki (ponad 50 metrów). Po za tym definitywnie skończę na zgadzanie się na każdą inwestycję miasta na moim terenie- byłem dobry i korzyści miało miasto (nie tylko majątkowe), a i również firmy okołopaństwowe (energetyka, gaz). jak tak miasto dba o mieszkańców to ja będę podobnie dbał o społeczność oraz władzę. Będę miał w d.... czy będzie chodziło o urzędasa czy o dobro społeczne. A opłatę wliczę w produkt spożywczy w który połowa piotrkowskich urzędników się u mnie zaopatruje i ciekawe kto tu straci. Oświadczam również, że po raz pierwszy i ostatni połakomiłem się na ochłapy w postaci przyłącza kanalizacyjnego za połowę (które pomimo moich chęci i szybkiego załatwienia spraw papierkowych... nie zostało mi jeszcze wybudowane gdyż jakaś biurwa z urzędu miejskiego stwierdziła, że miasto wyczerpało limit pieniędzy na ten rok na przyłącza i mi nie założą wcześniej niż za rok). Przypominam panu urzędnikowi z urzędu wiejskiego, że jest to podatek nieobligatoryjny, gdzie maksymalne stawki to 30% i 50% wartości, a więc może być i 0%. A jak biurwy piotrkowskie maja mało to przeniosę działalność i swoje podatki gdzie indziej (już raz się tak zdarzyło za komuny to zlikwidowałem firmę i pomimo próśb i przeprosin urzędników dostali figę z makiem, a byli to właśnie piotrkowscy urzędnicy).

100


knknkn ~knknkn (Gość)02.11.2015 10:17

jak tak to miasto zapłaci jednorazowy podatek od swojej nadgorliwości

30


hrabia Ponimirski ~hrabia Ponimirski (Gość)02.11.2015 10:59

Szykujcie portfele .Wszyscy dopłacicie do oczyszczalni ścieków.
KIedyś był taki król MIdas który wszystko zamieniał w złoto,dzisiaj na Piotrkowskiej Oczyszczalni Ścieków mamy Dyzmę takiego naszego MIdasa który zamienia wszystko w to co dopływa do oczyszczalni
Panie Prezydencie robią z pana kogoś do odstrzału
NIECH PAN POROZMAWIA Z PRACOWNIKAMI

41


Amen ~Amen (Gość)03.11.2015 07:37

A jak Focus wykończył starą część Piotrkowa, to wartość gruntów tam spadła (widać po uciekających firmach) - czy w takim razie miasto powinno wypłacić odszkodowanie właścicielom gruntów - 30 procent różnicy pomiędzy wartością sprzed Focusa a teraz?

50


miesz. ~miesz. (Gość)03.11.2015 10:33

nie!!! po prostu nie wierzę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
brak słów

20


robert z piotrkowa troskliwy mieszkaniec ~robert z piotrkowa troskliwy mieszkaniec (Gość)05.11.2015 16:16

Dzień dobry wszystkim co do takiego opodatkowania mam jedno zdanie chciałbym poznać osoby które wyszły z takim pomysłem żeby pozwolić im po pływać w sieci kanalizacyjnej bez możliwości opuszczenia tegoż systemu kiedykolwiek w stanie zdrowia pozwalającym dalej cieszyć się akcją mięśnia sercowego oraz drożnością układu oddechowego tak żeby z takich podatków oczyścić miasto Piotrków trybunalski korzystając z inwestycji która miała na celu wypełnić portfele i konta niektórych osób zamieszanych w inwestycje budowy obiektu oczyszczalnia dla miasta Piotrków Trybunalski osoby zainteresowane proszę o czestowanie wodą z oczyszczalni Kochanych urzędników związanych z pomysłem podatku trzydzieści procent czy to jak kolwiek gdzie miasto nie wyłożyło środków na tą inwestycję

20


Rychu ~Rychu (Gość)19.05.2017 23:45

Rolnicy nie płacą, a jacy to rolnicy u nas w miście

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat