metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Olek ~Olek (Gość)12.09.2017 14:24

Myślę, że nie ma większych szans aby Chopin jechał przez Piotrków, chociaż życzyłbym sobie tego. Co zaś tyczy się samej petycji Pana Dudy to jest w niej pewna nieścisłość. Otóż aby pojechać pociągiem np. do Wiednia wcale nie trzeba jechać do Warszawy czy Katowic. Od 2 lat działa przystanek Opoczno Południe, skąd właśnie Chopinem można dostać się do Wiednia, Budapesztu i Pragi. Wiem bo jeżdżę.

20


Jarek ~Jarek (Gość)15.09.2017 11:45

Inicjatywa bardzo dobra, ale wydaje mi się, że pomysłodawca całej akcji jest nie do końca zorientowany w sieci PKP. Mieszkańcy Piotrkowa wcale nie muszą jeździć do Warszawy czy Katowic aby wsiać do międzynarodowego pociągu.. Od 2 w lat w położonym o 4 km Opocznie funkcjonuje przystanek Opoczno Południe, gdzie te pociągi zatrzymują się. Zarówno do Wiednia jak i do Warszawy, Poznania, Wrocławia, Krakowa, Katowic a nawet Zakopanego. W tej sytuacji rozmowy z PKP mogą ugrząść na etapie petycji. Czas połączeń rewelacyjny: Warszawa do 1 godz. Katowie 1,5 godz, Kraków - 1h40min. Wiem bo jeżdzę.

11


97-300 97-300ranga15.09.2017 11:49

~Jarek ~ " Mieszkańcy Piotrkowa wcale nie muszą jeździć do Warszawy czy Katowic aby wsiać do międzynarodowego pociągu.. Od 2 w lat w położonym o 4 km Opocznie funkcjonuje przystanek Opoczno Południe," - - - - > Słucham ?

11


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat