metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Brawo chłopkai! ~Brawo chłopkai! (Gość)30.08.2017 18:50

Tęgie z Was główki! Taki numer wymyślić, to trzeba mieć łeb! Dietka się należy jak nic!

60


konduktor ~konduktor (Gość)30.08.2017 17:22

Autobusy miejskie do szroty, a oni o pociągach. Żenada. dobrze, że wybory blisko.

94


gość ~gość (Gość)30.08.2017 19:44

Szykuje się stacja Włoszczowa 2 :)

35


gość ~gość (Gość)30.08.2017 21:00

Każdy radny ma swój interes. Radny Sokalski jakiś czas temu załatwił obniżenie krawężników na ścieżce rowerowej wzdłóż ul Sulejowskiej radnemu Staszkowi zrobili skrzyżowanie na progu zwalniającym Spacerowa- Rolnicza. Szkoda że żaden radny nie mieszka na dworcu PKP bo byśmy mieli pewnie podziemne przejścia między patronami he he????.

60


mom ~mom (Gość)30.08.2017 15:36

Cytuję:
- mówił podczas środowej sesji sekretarz Bogdan Munik.
- Tenże pan zwrócił się również, o to, aby Rada Miasta wsparła jego inicjatywę, stąd propozycja podjęcia apelu.


Tak więc, pamiętajmy o anonimowych kolesiach .......... czy Radni Piotrkowa debatują również nad anonimami ........

43


też Piotrkowianin ~też Piotrkowianin (Gość)30.08.2017 22:54

Burza w szklance wody.
Przecież codziennie jedzie z Piotrkowa do Wiednia autobus, z dworca PKS odjeżdża ok. 19.
Mamy trzy bezpośrednie połączenia z Ukrainą. Może warto byłoby apelować do Polskiego Busa, mają dwa połączenia do Wiednia i przejeżdżają obok Gierkówką.
Wydaje mi się, że należałoby optować za utworzeniem przystanku autobusowego na rogu Sikorskiego i Dworskiej przy stacji benzynowej. Jest sporo autobusów PKS i prywatnych omijających Piotrków (bo do dworca daleko i strata co najmniej 30 minut), które może skusiły by się i tracąc 10 min. wjechały na Dworską. Są to relacje do Kołobrzegu, Gdańska, Olsztyna, Rzeszowa, Krakowa, Zakopanego. Warunek konieczny: MZK do tego przystanku.

71


Tamara ~Tamara (Gość)30.08.2017 15:44

Może pociąg do Moskwy dla pana Sekretarza

113


Piotrkowianin Piotrkowianinranga31.08.2017 00:27

A może by tak radni wystosowali apel, aby Ziemia wolniej kręciła się wokół własnej osi? Można by wtedy dłużej spać.
I jeszcze wiersz Marka Aureliusza z dedykacją dla radnych Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego:
"Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym,
czego nie jestem w stanie zmienić.
Daj mi siłę, bym zmienił to, co zmienić mogę.
I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego."

91


gość ~gość (Gość)31.08.2017 07:11

Z krakowem połączenia 3,ale w wakacje.poza sezonem są 2 z czego jedno nad ranem.nie tylko Kraków,ale inne miasta-kołobrzeg,szczecin/świnoujście

41


V ~V (Gość)31.08.2017 07:14

Panowie radni nic nie wiedza na temat kolei
PKP PLK nie zezwoli na wydłużenie czasu przejazdu pociągu Chopin
czas przejazdu po CMK z Warszawy do Katowic jest około 2,5 H
przez Piotrków bez zatrzymań dochodzi 1h
To sa pociagi międzynarodowe i muszą o określonych godzinach wjeżdzać na granicę

52


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat