metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
q ~q (Gość)04.11.2014 22:35

"maly-misio" napisał(a):
A czy tych prywatnie wpisuje potem jako wyleczonych na NFZ? To częsta praktyka u lekarzy leczących na NFZ.

możesz to sprawdzić na stronie nfz https://zip.nfz.gov.pl/ap-portal/user/menu/open@info?view=001

10


pacjentka ~pacjentka (Gość)04.11.2014 23:00

Jak to mowi przyslowie:"Jeszcze sie taki nie narodził,co by wszystkim dogodził"

20


szczerbata ~szczerbata (Gość)04.11.2014 23:12

Miarą wartości dentysty jest to, czy umie on zrobić protezę. Według mnie w Piotrkowie tej sztuki dotąd nikt jeszcze nie opanował. Smutne.

20


pacjent ~pacjent (Gość)04.11.2014 23:47

Lek. stom. Piotr Frankowski to prawdziwy stomatolog z pasją. Polecam wszystkim.Teraz podobno przyjmuje na Szklarskiej.

02


pacjentka ~pacjentka (Gość)05.11.2014 01:56

Ja polecam gabinet stomatologiczny w przychodni ER-MED. Przyjmuje tam dr Rafal Stefaniak mily, uprzejmy, dokładny dentysta. Polecila mi go znajoma z która leczyla zeby w instytucie stomatologii w Łodzi gdzie PAN doktor tez przyjmuje i cieszy się bardzo dobra opinią. Ja skorzystalam i jestem również zadowolona wiec mogę polecic.

00


pacjent ~pacjent (Gość)05.11.2014 02:28

dr Rafał Stefaniak to mój dentysta! miły i profesjonalny lekarz godny polecenia. Cała moja rodzina odwiedza jego gabinet. Wszyscy jesteśmy zadowoleni.

00


Kaa ~Kaa (Gość)05.11.2014 14:30

O idealnego dentystę jest niemal tak trudno jak o dobrego fryzjera. Prawie każdemu zdarza się coś, co kwalifikuje się do reklamacji i poprawki. Dobrze jeśli lekarz jest sympatyczny, ale najważniejsze są jednak umiejętności. Potrzebna jest dokładność, precyzja i dobry wzrok, w związku z czym niektórym należałoby zalecić wizytę u okulisty. Unikajmy gabinetów, w których ceny są wyższe niż przeciętnie, bo za tym niekoniecznie idzie wyższa jakość usług, lecz po prostu zwykła chciwość.
Czy zawsze dostajemy paragon z kasy fiskalnej, jeśli oczywiście takową mają? Pani w kiosku sprzedając gazetę za 1,20zł przeprowadza tę "transakcję" przez kasę fiskalną, a dentysta kasując 120zł za malutką, prostą plombę nie ewidencjonuje tego nigdzie...
Dentyści mają teraz duże wymagania pieniężne, wymagajmy więc również od nich, aby to co zrobią trzymało się, wyglądało i nie przeszkadzało.

100


polecam ~polecam (Gość)05.11.2014 20:33

Dobry dentysta to szczoteczka do zebow+pasta 2xdziennie i kontrola co trzy miesiace,a zadziwimy niejednego dentyste,ze nie zarobi na nas.

32


assa ~assa (Gość)15.11.2014 22:56

"AK" napisał(a):
Ani pan Wachowicz ani pani Wachowicz nie są lekarzami dentystami więc jeżeli robili Ci wyciski i zakładali protezę to robili to niezgodnie z prawem. Powinnaś to zgłosić do Izb Lekarskich.


Kurcze,jestem w szoku co za info.Wiesz akurat po pierwsze nie proteza tylko zlamana na cukierku 4 :)
Po drugie tym zajmuje się u nich dentysta (opracowanie zeba)
Dzieki za info,Nie wiedziałam.

01


ewqa ~ewqa (Gość)27.11.2014 01:50

Najlepszy dentysta Maciej Justyna . Goraco polecam .

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat