Dyskusje
metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Iwi ~Iwi (Gość)22.08.2017 19:23

Dr ChełpA .....najlepszy pyta co sie dzieje siadasz robi __ nic nie gada muza leci nie zagaduje jak tam wakacje gdzie czlowiek ma waciki w buzi jak zrobi to mowi ze cos do leczenia ze nastepnym razem juz zęba sie nie uratuje i bedzie rwanie konkretny mocna reka Lubie go....spokojny dobry lekarz...

00

Gal anonim ~Gal anonim (Gość)22.06.2017 12:58

Ja bardzo polecam panią Ewę Kaźmierczyk świetny dentysta

00

zębowa ~zębowa (Gość)03.11.2014 08:51

testowałam kilku dentystów w Piotrkowie i najmniej polecam panią z nowej części bloku na Kościelnej ( w przypadku ubytku na stycznych pomiędzy dwoma zębami, skleja je razem tak, że zęby nie mogą pracować każdy osobno, więc albo czujemy dyskomfort przy niektórych czynnościach lub spoiwo pęka a zęby w niedługim czasie nadają się do ponownego leczenia, poza tym dowiedziałam się że ta metoda nie jest prawidłowa i wynika z lenistwa) metodą tą nie pracuje zaś pan Gniewaszewski z Happy Dent na Żeromskiego, jest kompetentny i wykonuje swą pracę dokładnie bez pośpiechu, można u niego wykonać zabieg na NFZ lub prywatnie, atmosfera jest miła a i pan stomatolog pożartuje :)

32

ona ~ona (Gość)03.11.2014 12:30

Dr Ewa Wichrowska przy PKS-sie

42

martini ~martini (Gość)12.02.2017 14:58

Igor Łobodziński ! Najlepszy stomatolog !! przystępne ceny! miła atmosfera :)

10

niezadowolony ~niezadowolony (Gość)04.11.2014 11:26

Obradzam Panią Ewę Kaźmierczak, po wyjściu od niej musiałam udać się do protetyk;/ cały ząb mi zniszczyła a poszłam z małym ubytkiem!!! a zostałam z korzenie w przednim zębie. Odradzam!!

41

S ~S (Gość)03.11.2014 19:39

Pan Michał Wieczorek

11

fuk ~fuk (Gość)03.11.2014 23:33

A ja polecam dr Barbare Głowacką-Sokalską ma gabinet obok hali targowej.

42

zawiedziony ~zawiedziony (Gość)12.02.2016 14:58

Agnieszka Juśkiewicz- nie polecam, blomby nietrwałe (1 miesiąc) i na dodatek szare . Koszmar

00

rekin ~rekin (Gość)03.11.2014 08:37

a ja nie powiem ponieważ potem się ludzi zleci i będę musiał dłużej czekać do Niego.

51

Nowy komentarz

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc