metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)20.02.2018 22:34

Po pierwsze z tego co wiem to ratownicy nie dostali podwyzki a chodza jak roboty. Najlrpiej zganiac na ratownikow czy pielegniarki.Ludzie widzialem co tam sie dzieje.Skoro tam zli ludzie pracuja po co jeden z drugim tam jedziesz.Jedz na Łodz lub do innego miasta.pozdrawiam srodkowym palcem ludzi komentujacych negatywnie.

72


gość ~gość (Gość)20.02.2018 14:07

PIOTRKOWSKI SOR TO TRAGEDIA, BYŁAM WIDZIAŁAM, WIDZIAŁAM TRAKTOWANIE PACJENTÓW, PIELĘGNIARKA DO STARSZEJ PANI " Przestań jęczeć, boli mnie głowa" a mną zajęli się jak powiedziłam ratownikowi, że pójdę sobie jak nie zjawi się lekarz.

117


Lesina23 Lesina23ranga21.02.2018 07:16

To są skutki zamknięcia nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej (jakoś tak się to nazywało) i przeniesienia wszystkiego na SOR`y. Tamte przychodnie były spoko ale wiadomo lekarze niechcieli tam siedzieć za małe pieniadze itp.

33


gość ~gość (Gość)21.02.2018 20:15

Łódź,Bełchatów?o czym wy piszecie ludzie?!, ja mialem skierowanie do szpitala na operacje przepukliny do Bełchatowa bo tak chciałem,pojechałem,czas straciłem a oni do mnie ze jestem nie miejscowy ale za manko powiedzieli że za 6 mies. mogę przyjechać. W końcu zrobili mi ja w Piotrkowie, i nie dość ze człowiek slaby po operacji to kazali wstawać i iść samemu do kibla,a człowiek się ruszyć nie mógł,plecy bolaly bo nie dało rady się przewrócić na bok, bo ciągle i bolało po czym dali coś ból, i jeszcze po tym wszystkim pielegniarka po wejściu powiedziała do jednego z pacjentów Czy młody już. zdechł, no myślałem ze pokonam poprostu ból wstanę i jej wy...ię..

01


gość ~gość (Gość)21.02.2018 20:18

Lepiej kogoś zabić i iść siedzieć, a do lekarza masz wstęp bez kolejki..Ja nie siedziałem ale to widać...

00


goośćmk ~goośćmk (Gość)22.02.2018 01:10

Ja zawdzięczam im życie ! Poczynając od załogi pogotowia : pana doktora i dwóch panów ratowników a kończąc na personelu SOR, chciałam z całego serca podziękować .Szybki przyjazd karetki ,pomoc w domu a następnie dowiezienie na SOR . Dzięki takiemu obrotowi sprawy ( w zeszły czwartek ) mogę tu dzisiaj napisać i wyrazić wdzięczność za to ,że żyję . Narzekający tu chyba nie zdają sobie sprawy jak wielką i odpowiedzialną robotę Ci ludzie wykonują . Jeśli macie siłę marudzić na poczekalni to znaczy ,że aż tak bardzo źle się nie czujecie.Od lat tak jest ,że w pierwszej kolejności stawia się na ratowanie życia .W dużym mieście na SOR ze złamaną ręką czekałam 5 godzin i nie przyszło mi do głowy narzekać widząc jakie ciężkie przypadki przywożone były.Nie traćcie energii ludziska na marudzenie bo na starość nie starczy nawet na uśmiech malutki

30


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat