metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)20.02.2018 12:34

Proszę sluzby zdrowia nie oceniać przez pryzmat tych którzy domagali się podwyzek.są inni oddani swoim zawodom

26


gość ~gość (Gość)20.02.2018 12:49

~misiek to ze miales noge czyms przygnieciona nie oznacza ze powinienes dostac kolor czerwony. Kolor czerwony o trzymuja osoby ktore wymagaja natychmiastowych czynnosci ratunkowych ktore ratuja zycie. Jest nie bylo bezposredniego zagrożenia to nie zostales przydzielony do nich. Inna sprawa ze ratownik mogl dac ci cos na ból. Ale kolory przydziela sie wydlug pewnego schematu i ustalonych reguł. To, ze cie bardzo bolało a nie miałeś pierwszeństwa w wykonywaniu czynnosci ratunkowych nie oznacza ze kobieta byla niekompetentna

32


gość ~gość (Gość)20.02.2018 13:31

Mnie kiedyś tak bardzo okropnie głowa bolała ale to bardzo okropnie.Pojechałam i mnie odesłali!Na drugi dzień miałam iść do przychodni ale mi przeszło bo ibuprom wzięłam.

19


gość ~gość (Gość)20.02.2018 14:41

Widzę że sami specjaliści medycyny ratunkowej się wypowiadają, posiadający wiedzę z zakresu segregacji medycznej. Ludzie opamietajcie się. Są odpowiednie kryteria, według których ratownik medyczny a nie żaden "sortier" dokonuje segregacji medycznej. Nie robi tego według własnego "widzi mi się". Są procedury które ratownicy, pielęgniarki, lekarze muszą zachować i przestrzegać i nie ma na ten temat wgl zadnej dyskusji. Zastanówcie się dwa razy zanim zaczniecie wypisywać głupoty w internecie albo zgłaszać się na SOR z tzw. bólem d.... albo sraczką, jeśli już to robicie to liczcie się że sobie tam posiedzicie i słusznie.

101


otico ~otico (Gość)20.02.2018 15:09

Musi pan konać tutaj, bo komputer nam się zawiesił.

54


gość ~gość (Gość)20.02.2018 15:35

Ale są ludzie że tylko strzyknie im w dupie to już jadą na sor m taką sąsiadkę jedzie żeby pogadać z chorymi ale ci co naprawdę potrzebują pomocy to czekają i dziwić się lekarzom że się wkurzaja jak są takie pacientki codziennie leci do lekarza

113


gość ~gość (Gość)20.02.2018 11:50

Po jaką cholerę..e domagały się podwyżek byłam zapisać wczoraj dziecko na zbadanie ciśnienia w oku pani mi odp dopiero na 2019 rok w lutym a to jest poważnie bo dziecko ma ciśnienie

94


uratowany ~uratowany (Gość)20.02.2018 19:50

A ja zawdzięczam im życie. Dziękuję serdecznie Panom ratownikom z pogotowia, którzy zajęli się mną i zdiagnozowali zawał serca, za odpowiednie decyzje, opiekę i szybki transport do szpitala. Naprawdę myślałem, że umrę. Dziękuję personelowi szpitala gdzie przeszedłem zabieg. Nawet nie wiedziałem, że takie rzeczy robią w Piotrkowie. Tak sobie myślę, że jeśli wystąpi zagrożenie życia to Oni wiedzą co robić. Wiedzą co robić również, gdy zagrożenia życia nie ma... , a wtedy właśnie zaczyna się marudzenie.

100


gość ~gość (Gość)20.02.2018 17:08

Może przychodnie poz powinny być dłużej czynne do 19.00

30


SOR townia ~SOR townia (Gość)20.02.2018 20:06

2/3 osób na SOR to nadinterpretatorzy !!!

40


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat