metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
vet ~vet (Gość)29.05.2015 10:23

W piotrkowskich lecznicach dla małych zwierząt a tym bardziej w małych gabinetach nie zauważyłem aparatury medycznej stosowanej podczas operacji w narkozie. Psy i koty dostają narkozę według wagi. A tlen gdy zwierzę zasypia nie jest podawany. Psy i koty są oddawane właścicielom nie wybudzone. Jest to wręcz niedopuszczalne. Widziałem psa po operacji pozostającego w narkozie leżącego na korytarzu na posadzce bez kocyka. Proszę tych wszystkich komentatorów o wskazanie chociaż jednego gabinetu dla małych zwierząt w którym można tak jak w Łodzi pozostawić chore zwierzę po operacji pod specjalistyczna opieką. Pan dr Łukasz Masłowski z lecznicy przy ul. Rzemieślniczej w PT jest specjalistą z prawdziwego zdarzenia. Jest aparatura do USG i RTG, oraz do badania moczu i krwi. Wyniki również. Jest lekarz który stosuje pole operacyjne podczas sterylizacji kotek chyba jako jedyny w PT. Jest to dr Krzysztof Koczwarski. Pozdrawiam.

61


okok ~okok (Gość)31.05.2015 12:36

A skąd wziął się pomysł na taki bzdurny temat?. Zróbmy ranking kasjerek w marketach

42


okok ~okok (Gość)31.05.2015 12:32

Z operację kota potrąconego przez samochód zapłaciłem 250 zł. Kot do rana nie dożył. Lekarz nie wiedział? Nie chce mówić gdzie, chodzi o fakt, że mnie skroił bez litości. Dodam, że to było w Piotrkowie Tryb.

01


kotek ~kotek (Gość)30.05.2015 15:16

Przemysław Zadumiński pełen profesjonalizm.

22


kika ~kika (Gość)30.05.2015 15:04

Zdecydowanie dr Ostromecki oraz Przemek Zadumiński

23


Piotrkowianin Piotrkowianinranga30.05.2015 11:24

"W czasie ponad dwóch godzin audycji w Strefie FM zagłosowano i polecono następujących lekarzy:
(...)
Łukasza Maslowskiego (Piotrków)"
Masłowskiego. Przydałoby się przywrócić funkcję zgłaszania błędów w artykułach.

11


Slawek W. ~Slawek W. (Gość)29.05.2015 20:04

Dla mnie dr. Łukasz Masłowski i dr. Marek Masztak. Obaj z dużą wiedzą i empatią. Dla nich nigdy na pierwszym miejscu nie jest kasa, tylko zdrowie i dobro zwierząt. Przed tymi lekarzami "czapki z głów".

74


Ivon ~Ivon (Gość)30.05.2015 10:10

Polecam Panów: Marka Masztaka i Łukasza Masłowskiego (Piotrków Tryb.)

41


ares1 ~ares1 (Gość)30.05.2015 08:08

Moderatorze zamknij już ten wątek bo niewiele wnosi chyba ze chodzi o liczbę wejść :)))

41


ja ~ja (Gość)29.05.2015 22:53

Też polecam tylko i wyłącznie dr.Masztaka i Masłowkiego tylko im mozna w 100% zaufać .

72


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat