metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
zawiedziona ~zawiedziona (Gość)20.08.2015 22:12

Zdecydowanie nie polecam dra Ostromeckiego. Moja suczka została zaszczepiona na kilka szczepionek jednocześnie, łącznie z wścieklizną. Lekarz dał jej jeszcze dał tabletki na robaki. Na szczęście ich nie podałam. Teraz modlę się, by przeżyła. Tak nie można. Pies to nie krowa.

20


rozczarowana ~rozczarowana (Gość)04.12.2016 17:51

Absolutnie nie polecam Pani Michaliny Wąsik. Przyszliśmy do Pani Doktor ze złożonym problemem.Środki lecznicze okazały się źle dobrane- mimo zgłaszanych działań niepożądanych, Pani Doktor nadal zalecała ich stosowanie. Na ostatniej wizycie zapłaciliśmy dwukrotność pobieranej poprzednio kwoty za poradę; chyba w odwecie za chęć konsultacji z innym lekarzem. Ponadto Pani ma problem z szybkim i precyzyjnym założeniem wenflonu i pobraniem krwi od zwierzęcia. Zgadzam się w 100% z poprzednim wpisem. Zmieniliśmy lekarza i choć nadal jesteśmy w trakcie diagnostyki, to jest wyraźna różnica w poprawie stanu zdrowia.

11


alicja ~alicja (Gość)30.09.2016 16:21

W Krakwie jest bardzo dobry weterynarz, którego wszyscy chwalą. Nazywa się Michalina Wąsik i przyjmuje w gabinecie Zdrowie Pupila.

00


Fotki Fotkiranga30.05.2015 23:27

Kuupaaa Śmiechu ! Jeden z wymienianych tu profesjonalistów robiąc 3 razy usg nie zauważył ciąży u mojej suki ( ostatnie usg na 4 dni przed oszczenieniem ).Spróbujcie proszę zadzwonić do któregoś weterynarza w sobotę np. o godz.2.. lub 3 w nocy z prośbą o pomoc...?! Niedawno w ten sposób straciłam 5 szczeniaków - było czekać na łaskawcę do 7.00 i tak dobrze że nie do 9.00 bo jeszcze suka pewnie by odeszła.Ostatnio przez pewna Panią jedna z moich suczek musiała mieć usunięte narządy rodne...Powiem tak - pomoc weterynaryjna w grajdole zwanym Piotrkowem Trybunalskim to ŻENADA

46


Kocia mama ~Kocia mama (Gość)13.06.2016 12:37

Szczerze polecam dr Masłowskiego!
Zawsze uprzejmy i profesjonalny. Ma świetne podejście do kotów. U innego weterynarza byłam tylko raz i to był błąd. Dr Masłowski poza podstawowymi szczepieniami i odrobaczaniem moich kotków przeprowadzał ich kastracje, leczenie zatruć oraz wyprowadził jednego z silnego urazu kręgów (kotek miał niedowład wszystkich łapek)

01


ROZCZAROWANY ~ROZCZAROWANY (Gość)24.02.2016 06:48

Nie polecam dr Masłowskiego. Narzucanie własnej woli i ignorowanie woli właściciela co do wybudzenia pupila do tego sposób rozmowy z właścicielem pozostawia niemiłe doznania. Na wszelkie pytania rozterki bo każdy kocha swoich podopiecznych i chce dla nich jak najlepiej Pan dr naskakuje zasłaniając się swoim profesjonalizmem ale sprawy nie wyjaśnia tylko budzi wątpliwości. Dzień wcześniej byliśmy porozmawiać był inny lekarz wytłumaczył profesjonalnie i dali byśmy pupila do zabiegu gdyby nie widok sali zabiegowe w której widok psiego futra i kału na podłodze i właścicielki psa sprzątającej po zabiegu papierem toaletowy. Przepełnila się nasza czara goryczy. Nie daliśmy pupila do zabiegu.

40


fe ~fe (Gość)29.05.2015 18:00

dlaczego miasto nie sponsoruje jakiegos weterynarza , dając mu ulgi na dane środki by kastrowali bezdomne zwierrzęta zamiast pozwalać by kolejne coraz liczniejsze pokolenia kotów głodowały i zdychały , zamiast płacić ludziom którzy dla przyjemnosci zabijaja zwierzęta bo to ich praca (wink wink) to wolałbym by te pieniądze poszły na kastracje. ale mam wrażenie że tym miastem i panstwem rządzą egoisci i idioci którzy mysla że swoje zero nadrobią okradaniem i dobijaniem innych.

130


M. L.  ~M. L. (Gość)03.06.2015 11:45

Lecznica , gdzie mogę oczekiwać , że lekarze zrobią co trzeba według najlepszej wiedzy , profesjonalnie i zgodnie z sumieniem to przychodnia AMIGO. Wiem co mówię , jestem lekarzem medycyny ale opiekę nad swoimi zwierzętami powierzam panu doktorowi Hucałowi i Grucy.
Wizyty w różnych lecznicach to długa historia , najważniejsze , że teraz mając pełne zaufanie wynikające z doświadczenia wiem gdzie się udać. Pozdrawiam Panów doktorów z lecznicy AMIGO.
M. L.

51


Kot pies ~Kot pies (Gość)02.06.2015 08:21

Maciej Grzejdziak- POLECAM!!!! Super lekarz, ma wspaniałe podejście do zwierząt!!! :)

15


Zanzi ~Zanzi (Gość)29.05.2015 11:53

Polecam już nie polecać :) Bo znów natworzy się milion stron samych polecaczy, nikt już nawet tego czytać nie będzie, poza autorami ;)

81


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat