metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Bajj ~Bajj (Gość)13.01.2017 21:33

Szymon nie poddawaj się. Wszyscy czekamy na Ciebie. Rodzinie bardzo współczujemy i życzymy wytrwałości w tych trudnych chwilach.

163


emeryt felczer ~emeryt felczer (Gość)13.01.2017 14:56

Najważniejsze, że nie próbowali go "leczyć" na Rakowskiej. To już jest pół sukcesu, że gość się wyliże jakoś. Nie daj boże zostawić go w rzeźni na Rakowskiej - to prawie wyrok.

425


Bajj ~Bajj (Gość)14.01.2017 21:53

Niektóre wpisy są okrutne. Szymon jest osobą znaną,powszechnie szanowaną i służącą ludziom. Na chwilę obecną internet jest jedyną drogą żeby wyrazić współczucie dla rodziny i powiedzieć Szymonowi jak bardzo jest przez innych doceniany. Jest to rodzaj komunikacji z Nim. W ten sposób wyrażamy swoje emocje i przekazujemy pozytywną energię,która mamy nadzieję że pomoże. Szymon wracaj do nas.

172


Daniel ~Daniel (Gość)14.01.2017 22:32

Szymon, jestem z Tobą! Wracaj do zdrowia!

101


loko ~loko (Gość)15.01.2017 09:39

Czy pan radny posiada prawo jazdy ?? bo widziałem że auto ledwo wjechało na pasy więc dziwią mnie takie poważne obrażenia .Na początku myślałem że pieszy się nawet nie połamał a tutaj nawet placówka dyrektora nie chciała pomóc.Nagrody corocznej chyba nie będzie panie Konieczko pseudonim 'Łysy"
Sam byłem potrącony przez auto i jak człowiek widzi ,że już niema ucieczki to intuicyjnie się do tego przygotowuje ,najgorzej jeśli uderzenie jest z nienacka ,wtedy obrażenia są większe
Czy kierująca ruchem policjantka robiła to poprawnie i czy była w pełnym umundurowaniu ,bo było spore zamięszanie

112


do loko ~do loko (Gość)15.01.2017 12:20

Do loko: Jest zabezpieczone nagranie z monitoringu. A ty już sugerujesz, ze radny celowo wskoczył na maskę samochodu sprawcy wypadku, z zamiarem uzyskania wysokiego odszkodowania celem kupna dla siebie samochodu. Obejrzyj zdjęcia na http://piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/artykul/potracenie-pieszego-w-al-3-maja,3979010,artgal,t,id,tm.html?utm_source=htc&utm_medium=rss&utm_campaign=htc_blinkfeed&utm_term=piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl, a pozbędziesz się złudzeń. Popatrz z jaką siłą radny Miazek musiał zostać potrącony, jeżeli z przejścia rzuciło go na maskę i z ogromną siłą rozbił głową przednią szybę. Jesteś głupcem "loko" i nie wypowiadaj się bo wyrządzasz krzywdę ludziom którzy podobnie jak radny Miazek byli ofiarami potrącenia na przejściu dla pieszych.

111


97-300 97-300ranga15.01.2017 09:08

"Wolne media" a cenzura ma się dobrze.

45


luzik luzikranga15.01.2017 15:08

Za tydzień miną dwa lata od dnia, w którym miałem podobną przyjemność spotkania się z samochodem na przejściu dla pieszych. Tylko, ze ja miałem trochę więcej szczęścia niż Szymon. "Mój" bandyta, kiedy już wiedział, że we mnie wjedzie, najpierw chciał mnie ominąć, mimo, że nie miał już miejsca, a później wykonał gwałtowny skręt w lewo, co uratowało mi życie. Nic to, że siedem operacji, że noga nadal niesprawna, że napierdziela także połamany w wypadku obojczyk. Bardziej boli widok kolejnych debili szalejących w okolicach przejść dla pieszych i całkowita obojętność policji, która nawet nie udaje, że cokolwiek z tym dziadostwem robi. Być może trzeba zabić syna jakiegoś ministra, żeby coś tutaj zmienić!

202


Komentatorka Komentatorkaranga15.01.2017 16:07

Dzisiaj mamy 25 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Szymon na pewno chciałby pomóc, jakoś wesprzeć działania, a teraz przez jakiegoś szaleńca drogowego nie może w tym uczestniczyć.
Szymonie wracaj do Nas jak najszybciej. Trzymamy kciuki.

167


97-300 97-300ranga15.01.2017 11:56

Na budynkach prokuratury i mok-u są zainstalowane kamery które pewnie zarejestrowały to tragiczne zdarzenie.Ciekawe co jest tam nagrane?

64


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat