metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)12.01.2017 14:13

Szymon przeszedł poważną operację neurochirurgiczną. Jego stan jest krytyczny, ale stabilny. Decydujące będą najbliższe 24 godziny.

120


JLB ~JLB (Gość)12.01.2017 20:51

Szymon nie rób żartów wstawaj !!

91


Radny ~Radny (Gość)12.01.2017 20:59

Ja moim zawsze powtarzam dziecia uważajcie nawet jak macie zielone . Będzie jechał pijany OLBRYSKI po szklance wina na polowaniu i będzie tragedia.swoją droga dziś na "powidoki" "wielkiego artysty" jak pisza lemingi jechali pociągiem.no a czym jak mu prawko zabrali

105


Na zdrowie ~Na zdrowie (Gość)12.01.2017 16:45

Konieczko doprowadzi do tego, że w Szpitalu Wojewódzkim będą pracowali tylko technicy od włączania aparatów i przyjmowania rodzin księży poza kolejnością. Skoro po potrąceniu już trzeba do Bełchatowa pacjenta wywozić, to samo jest z dziećmi, to o czym mówimy?

373


sybilla ~sybilla (Gość)12.01.2017 22:32

Wstydź się epiotrków za dziennikarza, który pisze, że nie badano trzeźwości Szymka, ja bym się podała do dymisji za taki tekst jak jest na potralu

63


kierownica ~kierownica (Gość)12.01.2017 15:30

Niech ten wypadek będzie nauką dla pieszych.
Jadąc autem, mogę się zagapić, zasłabnąć, zawsze pieszy będzie bardziej poszkodowany ,ja zapłacę mandat i pojadę dalej.
Szybkiego powrotu do zdrowia poszodowanemu

346


sybilla ~sybilla (Gość)12.01.2017 22:48

szpital piotrkow = niemoc

71


Krzysztof Kozłowski ~Krzysztof Kozłowski (Gość)12.01.2017 23:37

Szymon ja i moja rodzina modlimy się za Ciebie.

71


chory ~chory (Gość)12.01.2017 23:54

W Piotrkowie jest umieralnia. Nie daj Boże nagłej i fachowej pomocy - wykończą Cię

91


nrkpl ~nrkpl (Gość)12.01.2017 16:12

Trochę to smutne... . Z całym szacunkiem, ale pisanie "wracaj do zdrowia" do nieprzytomnego jest bez sensu. Życzenia dla rodziny wytrwałości i siły też mija się z logiką, wątpię by rodzina dziś przeglądała portale. To dla piszącego gest raczej mający na celu pocieszyć samego siebie, że coś się zrobiło w tej sprawie. Ale nic nie można zrobić w tej sprawie (no chyba, że jest się neurochirurgiem z Bełchatowskiego szpitala) oprócz modlitwy oczywiście! A jak się w Boga nie wierzy, pozostają fora i portale... .

1016


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat