metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
była uczennica ~była uczennica (Gość)03.11.2017 00:53

To od czego są nauczyciele?
Kiedyś chodziłam do szkoły i tam miałam przedstawianą wiedzę i w domu tylko utrwalałam.
Dziś dzieciom zadaję się lekcje do domu,a w szkole robi się klasówki,sprawdziany i kontrolę,kontrolę. Dlatego pytam:Co robią nauczyciele w szkole?

36


rodzic ~rodzic (Gość)31.10.2017 17:43

Jakie mamy społeczeństwo, takie szkoły i uczniów.
Ci co wychwalają dawne czasy mogliby się głębiej zastanowić- czy rzeczywiście kiedyś było tak dobrze?
No ale jeśli mówią o sobie "to na pewno musiało być dobrze"
Moim zdanie problem polega na tym, że nie pozwala się prywatyzować wszystkich szkół i nie ma tu ani wolnego rynku , ani żadnej konkurencji.
Tam gdzie szkoły państwowe nauczyciel idzie odpękać godziny, a dzieci niech się uczą w domu, albo na prywatnych korkach. Tak jak w państwowej służbie zdrowia , lekarze idą odpękać etat, po to by zarabiać później na prywatnej praktyce.
Proszę spojrzeć na prywatne przedszkola. Ja jestem zachwycony fachową i zupełnie nowoczesną formą pracy z dziećmi w tych placówkach.
Korzystając z okazji szczerze dziękuję wspaniałym Paniom z przedszkola przy ulicy Jagiellońskiej
za profesjonalną pracę z moim dzieckiem.

513


uczeń ~uczeń (Gość)26.11.2017 17:40

Ponoć nasi nauczyciele (w mojej szkole) są tak dobrzy... Niestety, zadają dużo, a w domu nie mam na nic czasu. Mam jeszcze obowiązki. W efekcie chodzę spać najwcześniej o 2:30...

12


Mama ~Mama (Gość)06.04.2019 13:29

Moje dziecko miało na plastykę przynieść pudełko zrobione w domu z papieru technicznego, gąbkę oraz wielkanocne ozdoby. Taki wymóg na ostatniej lekcji a także pisemnie wystosowała Pani nauczycielka. Oczywiście zrobiło pudełeczko, tato znalazł gąbkę w garażu, ja kupiłam gotowe ozdoby w sklepie. Wraca ze szkoły i mówi, że dostał 3+. Spuszczona głowa, żal do mnie bo nie kupiłam gotowego koszyczka lub wazonu w sklepie a inne mamusie tak własnie zrobiły i dzieci dostały 6 i 5.

20


gość ~gość (Gość)31.10.2017 12:47

Znam rodziców, którzy odrabiają za swoje dzieci absolutnie każdą pracę domową. I co z tego wychodzi? Kolejny półdebil, bo gdyby rodzice byli mądrzy, to głupot by nie robili.

251


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat