metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)20.04.2018 10:52

To był pożar bardzo nie bezpieczny

70


gość ~gość (Gość)19.04.2018 22:19

Uwaga na dym ja juz zem sie podtruł troszkie

22


tak ~tak (Gość)20.04.2018 11:08

Ciekawe kto za to "beknie"???

110


REACTIONE ~REACTIONE (Gość)20.04.2018 11:21

Tak na marginesie tej fali nienawiści -.Wcześniej tego terenu nie dzierżawiła firma Derewenda,miejsce było otwarte nie ogrodzone a w murach hal dziury, połowa miasta wywoziła tam śmieci. Parę miesięcy po 1 pożarze przejęła to powyższa firma - teren został ogrodzony dziury zamurowane - czego tu pilnować plastiku ???
Teraz z innej beczki - rynek tworzyw sztucznych jest trudny, nie każdy rodzaj jest w danym momencie pożądany,firmy przetwarzające biorą tylko ilości cało- samochodowe w 1 asortymencie. Rodzai tworzyw jest pełno i raz są to śmieci innym razem kupa kasy - zajrzyjcie sobie na wortal Plastech dziś sprzedasz przykładowo ABS po 3 zł jutro nikt go nie kupi a za 2 tygodnie czy pół roku sprzedasz go po 5 zł. Spłoneły magazyny takich właśnie tworzyw - posądzenie o podpalenie przez właściciela mnie śmieszy - wystarczył by silniejszy wiatr na zachód i mogła by spłonąć 2 część zakładu o wiele cenniejsza i bardziej dochodowa. Co do narkomanów też mnie nie dziwi wypowiedz właścicielki, co noc łażą po terenie huty pijaczki w poszukiwaniu złomu - pretensje o pożar do urzędasów i władz miasta - za wydanie pozwoleń na taką działalność w tym miejscu

51


gość ~gość (Gość)20.04.2018 11:23

" Oprócz zużytego sprzętu AGD nie ma nic niebezpiecznego" - wypowiedź właściciela to dopiero hit. Zużyty sprzęt AGD zawiera całą tablicę Mendelejewa, ale co tam, oprócz tego same bezpieczne śmieci.

150


Yope ~Yope (Gość)20.04.2018 07:48

Cytuję:
strażacy mieli problem z dojazdem na miejsce przez otaczających je gapiów

Bycie gapiem to straszny obciach. Pamiętajcie o tym, gapie.

150


gość ~gość (Gość)20.04.2018 12:08

Bardzo mnie WKU.. Ła pani co bada toksyny powietrza że nie było smogu ale jak małe ognisko na działce z gałązek to szkodliwe jesteście jednymi klamcxuchami

120


gość ~gość (Gość)20.04.2018 12:52

Żałośni ludzie, którzy tam stali, niczym pielgrzymka ulicą Topolową. Jak wieśniaki najgorsze. Straż miała problem z dojazdem bo cały Piotrków szedł na ratunek. Boże Żałośni ludzie. Sensacja naprawdę.

102


gość ~gość (Gość)19.04.2018 22:38

Nie ma to jak WIELKI SMIETNIK elektro i juko w cenrtum miasta brawo dla Piotrkow

284


gość ~gość (Gość)20.04.2018 14:00

Bardzo się cieszę, że spaliły się ?tak zdrowe śmieci? czytając artykuł można powiedzieć ze powietrze czyste jak nigdy. A szkodliwe związki znajdujące się w elektrośmieciach do których link załączam jak widać w piotrkowie nie występują.
http://www.recykling.pl/recykling/index/r/odpady/266/o/21

50


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat