metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
edolek ~edolek (Gość)19.04.2018 23:05

UTYLIZACJA PO POLSKU !!!!!
"Zakład był ubezpieczony " =KASA
Złom sprzedany =Kasa
Śmieci nie wywiezione na wysypisko ( Transport + opłaty ) =KASA
PO raz trzeci w krótkim czasie !!!
Wczoraj Siemianowice ŚL. = KASA

153


gość ~gość (Gość)19.04.2018 23:02

To chyba na terenir firmy derewenda.

81


Bartek sąsiad ~Bartek sąsiad (Gość)19.04.2018 23:13

Byłem i widziałem tą głupotę ludzką . Ludzie żeby nakręcić film wchodzili prawie w sam ogień . O korkach na sąsiednich ulicach nawet nie wspomnę bo aut się zjechało więcej niż na koncert Zenka w Woli Krzysztoporskiej . Wszyscy chcieli dojechać jak najbliżej bo tyłka na pieszo się ruszyć nie chciało , a jakby było można to by wozy strażackie zastawili . Stało się ludzkie nieszczęście i nie ma co tutaj więcej mówić bo to przecież spłonął czyjś majątek . W całej akcji brakowało mi zdecydowanych ruchów Policji . Powinna ona od razu pozamykać ulice którymi był dojazd do miejsca zdarzenia , żeby wozy strażackie mogły spokojnie się tam dostać . Od strony torów w ogóle nie było zabezpieczenia . Przez długi okres ludzie stali na taką odległość że mogli by sobie kiełbasy ugrzać . Tam również nie było żadnego zabezpieczenia przez strażaków . Igień właśnie w tą stronę się przenosił , a przecież linie energetyczne PKP były blisko . Widać że potrzeba takiej osoby która by znała topografie miasta w miarę dobrym stopniu i podczas takiej akcji potrafiła szybko reagować i rozdzielać zadania . Szczęście całe w tym że wiatru praktycznie nie było bo aż strach pomyśleć co by było i ile osób mogło by trafić do szpitala z powodu podtrucia tymi trającymi spalinami .

121


gość ~gość (Gość)19.04.2018 23:14

Wyjaśnić to trzeba ,właściciela składu wziąść krutko i dlaczego tak nie było ochrony skoro tyle tam tzw śmieci. Sprawdzić jaka była ochrona ppoż.
jak są nieprawidłowości to zwrot za akcję strażaków,skończyć z cwaniactwem.

105


gość ~gość (Gość)19.04.2018 23:16

Brawa dla strażaków!

80


kasa kasak ~kasa kasak (Gość)19.04.2018 23:18

ludzie dobrze mówią, kasa z ubezpieczenia się zgadza.
Śmieci nie ma, budynek wyremontujemy po kosztach.
Gromadźmy śmieci dalej, podpalmy budynek
I tak w kółko :D

73


gość ~gość (Gość)19.04.2018 23:37

To już nie pierwszy raz z pozbywaniem się śmieci w ten sposób

92


gość ~gość (Gość)19.04.2018 23:40

Ja p...le ,gdzie ochrona obiektu skoro tam mogl wejsc kazdy łącznie z narkomanami itp. ? ######!!!!!!

82


gość ~gość (Gość)19.04.2018 23:46

gość 23:16:08 bravo Ty!!!!! Bravo dla strażaków!!!!!

31


gość ~gość (Gość)19.04.2018 23:46

Jak to możliwe ,ze obiekt nie byl chroniony skoro narkomani mogli tam wejsc,?!!!kary godne!

72


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat