metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Jeszcze tu kiedyś powrócę ~Jeszcze tu kiedyś powrócę (Gość)16.10.2017 15:07

Niech wyjerzdzają :))) Myślą że kasę za granicą dostaną od tak!!! Wystarczy do szpitala iść i zobaczyć jak ich koledzy po fachu się zachowują co robią!!! Młody narybek wkrótce będzie taki sam!!! BEZ KIJA NIE PODCHODZ!!!

122


gość ~gość (Gość)16.10.2017 16:17

Wyjechali już czy nadal terroryzują?

63


gość ~gość (Gość)16.10.2017 15:41

97-300 - ty jesteś taki "mondry" i błyskotliwy, w dodatku szczerze oddany walce o dobre imię partii panów, że śmiało mógłbyś pisać paski w TVPiS Info.

78


97-300 97-300ranga16.10.2017 13:57

~Aleksandra Stańczyk (do żenada) (Gość) " Zapewniam Panią, że problemów z liczeniem (jeszcze) nie mam" - - - > Moja babcia też tak mówiła .

143


Antoni ~Antoni (Gość)16.10.2017 20:39

Nie stronią od luksusu”, „narzekają na zarobki, jedzą kanapki z kawiorem” - tak na bazie niesprawdzonych informacji TVP Info rozpętała nagonkę na rezydentów. Ich żądania zarobkowe zestawiło z prywatnymi zdjęciami z wakacji, sugerując, że młodym lekarzom niczego nie brakuje. Dowodem miał być nawet pobyt w Kurdystanie – jak się okazało – podczas misji medycznej. Autor „tekstu” Ziemowit Kossakowski został zawieszony. Wystarczy poczytać komentarze , że jednak ciemny lud kupuje wszystko! a lud piotrkowski to specyficzny lud , wybrał sobie spadochroniarza który stworzył tyle teorii smoleńskich, że nawet w Tworkach nie dali by rady?

10


97-300 97-300ranga16.10.2017 13:59

Jakich lekarzy ? Był tam jakiś ?

183


Prawdziwy Polak ~Prawdziwy Polak (Gość)16.10.2017 20:19

Teraz takie czasy jest dla górników, polityków pisu i ich rodzin, dla tych co nie chce im się pracować, ale na to co potrzeba to nie ma, oszustwa i kłamstwa publiczne uznane za prawdę, pozwalniać sędziów zatrudnić z zwolenników pisowych i znajomych, wtedy dostaną podwyżkę bo patrioci , obecni to nie przeszli partyjnej weryfikacji dojnej zmiany, ja bym wszystkich zwolnił co się nie podpiszą za pisem, a zatrudnił takich co podpiszą listę lojalności i tylko tym dawać podwyżki- moderator nie wymiękaj bo jutra może nie być!

24


gość ~gość (Gość)15.10.2017 21:35

Tylko kto będzie czyścił chodniki po sterynie? Poprzednio zapłaciło miasto z naszych pieniedzy. Teraz należy wszystkich po zdjęciach obciążyć kosztami!!!! Włącznie z poseł Radziszewską. Bo to ona jest całym prowodyrem!!!

3311


łukasz MoszczenicA ~łukasz MoszczenicA (Gość)15.10.2017 21:32

studia lekarskie i inne które są wysokiego zaufania publicznego powinny by płatne lub kontraktowane wyszkolenie lekarza, nauczyciela prawnika pilota czy inżyniera to koszt kilkudziesięciu a nawet kilkuset tyś zł wiec powinni to odpracować po ukończeniu w ciągu kilku lat min. 5 lat, myślę że ci młodzi znów są sterowani (apolitycznie) z drugiej strony może ci młodzi pójdą do pracy trochę w weekend popracować na kasie w biedronie i zobaczą kawał porządnej pracy i opłacą studia to zobaczą ile tak naprawdę są warci myślę że by chcieli dużo zarabiać i nie ponosić żadnej odpowiedzialności za swoją pracę i ten rząd PIS nie jest im na rękę .....

2711


SKORUMPOWANY ~SKORUMPOWANY (Gość)16.10.2017 13:32

Lekarze............. teraz 2500 zł na rękę a po specjalizacji 6 tys na etacie i kilka dyżurów w innych szpitalach i przychodniach daje dodatkowe 10tys zł normalnie biiiiddddaaaaaaaa!!!!! jak tu żyć?znam lekarzy którzy zarabiają 200zł na rękę za godzinę, pensje przekraczają 30tys zł miesięcznie przy 350h ,ludzie po studiach zarabiają po 1400zł liczą że kiedyś może z 4tys będą zarabiać.

282


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat