metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ziuta ~ziuta (Gość)15.10.2017 22:07

Co pani poseł zrobiła przez 8 lat jako były lekarz dla lekarzy rezydentów,gdy jej obóz polityczny był u władzy?To nie rok,nie dwa rządzenia sprawiło ,że sytuacja w służbie zdrowia jest taka a nie inna.Ta obecna władza stara się spełniać obietnice.Myślę, że również poprawi sytuację w służbie zdrowia.Jeżeli to mu się uda to słupki poparcia będą nie 47% a 80%.Czego im życzę.Za czasów Po obietnic było bardzo dużo.

242


koń ~koń (Gość)15.10.2017 21:45

opozycja przyszła ustawić świeczkę na swoim grobie, PiS prawie 50% poparcia, rewelacja, dalej Tak Polsko!

3716


poszkodowanyy ~poszkodowanyy (Gość)16.10.2017 08:31

Mi też dobra zmiana obniżyła emeryturę. Ale jak patrzę na twarze protestujących w Piotrkowie, to ja nie chcę, żeby taka kasta mnie reprezentowała.

133


an ~an (Gość)16.10.2017 09:25

Popatrzcie na te twarze na zdjęciach one wszędzie się powtarzają w każdych protestach , czy to są już zawodowi protestujący ? Z czego żyją skoro cały czas tylko protestują ?Palą świeczki leją tą stearyną i paprzą nowe chodniki i jeszcze ich trzeba pilnować żeby im ktoś nie zakłócił tego protestu.Codziennie jakiś protest czyżby dzień bez protestu byłby dniem straconym dla nich.

162


żenada ~żenada (Gość)16.10.2017 09:48

20 osób? Ciekawe, ja widziałam tylko 5. Żenada!

154


Anty- ~Anty- (Gość)16.10.2017 12:00

Typowo polityczny protest, wpisujący się w wojnę hybrydową
(jeśli ktoś jest tak zmanipulowany, że myśli, że to nie jest wojna , to polecam przeczytać dwie książki, które dadzą wam wiedzę, która pokaże wam o co chodzi w tych protestach, tych naciskach instytucji unijnych, itd.,itp. Pierwsza książka to: Anna Antczak – Barzan, Zdzisław Śliwa, Rafał Zaniewski – „Wojna XXI wieku, początki wojny trzeciej fali”, druga to: Stanisław Jarmoszko – „Militarne dziedzictwo, a współczesne aplikacje strategii”)
przeciw rządowi pis.
Rozegrany został tak, aby wyglądał, że nie zorganizowała go totalna opozycja + cały inny syf typu kod, akcja demokracja, nowoczesna,obywatele rp, itd., tylko że został zrobiony przez lekarzy, a politycy dołączyli dopiero później, aby ich wspierać. Możecie być pewni, że jeśli na proteście pojawią się ludzie z po,nowoczesnej, kod, akcji demokracji, organizacji pozarządowych wspieranych z zagranicy lub ludzie tacy jak :mateusz kijowski, bartosz kramek,byli sb/ub, niektórzy sędziowie (umyślnie nie napisałem imion i nazwisk z dużych liter, bo nie mam szacunku do tych ludzi) itp. , to taki protest nie był spontaniczny, a postulaty protestujących są tylko pretekstem do zrobienia protestu, aby walczyć z rządem pis, a protest został zorganizowany/zainspirowany/zrobiony na zlecenie wyżej wymienionych lub niektórych z nich, którzy z kolei działają na zlecenie Rosji i Niemiec.
Rady dla rządu:
1.Nie rozmawiać z protestującymi lekarzami rezydentami.
2.Nie rozmawiać z kimkolwiek kto zorganizował protest, w którym biorą udział wyżej wymienieni.

132


Aleksandra Stańczyk (do żenada) ~Aleksandra Stańczyk (do żenada) (Gość)16.10.2017 09:52

Droga Pani, uczestniczyłam - ze względów zawodowych - w tym proteście. Przeliczyłam jego uczestników 2 razy. Wyszło mi 18 osób, czyli określenie "około 20" jest wg mnie jak najbardziej zasadne. Zapewniam Panią, że problemów z liczeniem (jeszcze) nie mam. Apelujemy więc o kulturalne komentowanie.

99


~PT ~~PT (Gość)16.10.2017 12:51

Pani poseł, popiera pani protest i postulaty rezydentów. A dlaczego pani przez tyle lat jako posłanka nie zrobiła nic? Niech inni walczą a ja wolę siedzieć cicho i brać poselską dietę? Czyż nie?

110


gość ~gość (Gość)16.10.2017 12:05

A ciemny, pisowski lud obraża wszystkich, którzy tylko mówią nie władzy. Obrzydliwe, kłamliwe nagonki już się zaczęły w TVPIS dezInfo. To jest czysta komuna, powrót do PRL. Brawo dla protestujących, choćby była nawet jedna osoba!

715


Gal ~Gal (Gość)16.10.2017 15:05

Jan Dziemdziora i demokracja rodem z MO

102


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat