metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Piotr Włostowic ~Piotr Włostowic (Gość)10.06.2010 18:07

"Piotrkowianin" napisał(a):
Każdy może podpisywać się jak chce. Jak nie przestaniesz apelami spamować forum, to ja też zacznę używać tego nicka (mam inny), będzie wesoło.


Mam nadzieję, że administracja forum zareaguje na twoje wredne zachowanie. Tym bardziej mało eleganckie, że dotyczy internauty, który na tym forum odwalił kawał dobrej roboty.

10


arti2811 ~arti2811 (Gość)10.06.2010 18:25

Moderatorze jesteś obecny na tym forum???

00


Waldemar ~Waldemar (Gość)10.06.2010 21:02

Pozwolę sobie zauważyć, że Piotrkowianin i ~Piotrkowianin to jest różnica. Nie wiem, skąd cała awantura, ale ~Piotrkowianin ma rację przecież. Wszyscy nimi jesteśmy.
Z całym szacunkiem dla Piotrkowianina zarejestrowanego, którego przecież nikt nie jest w stanie podrobić, chyba że hasło skradnie.

01


Piotrkowianin Piotrkowianinranga13.06.2010 16:32

Z pozdrowieniami dla moderatora:
http://twoja-adopcja.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=92&Itemid=188

Cytuję:
7. Niedozwolone jest celowe "podszywanie" się pod innego Użytkownika, a zarazem wprowadzania innych Użytkowników w błąd stosując metodę podobieńswa w nazwie Użytkownika (nick) liter - na przykład duża litera "i" oraz litera "l" wyglądają identycznie.


http://gorzowczat.webpark.pl/netykieta.htm

Cytuję:
Nie udawaj kogoś innego. Podszywanie się pod innych czatujących jest poważnym wykroczeniem. Inni czatujący nie będą Cię lubić. Administratorzy też.

10


MARKPIO ~MARKPIO (Gość)15.06.2010 01:08

A jak by ją szkoła zatrzymała.To dopiero problem!

00


Waldemar ~Waldemar (Gość)15.06.2010 10:39

Wszystko OK, ale Piotrkowianin robi z igły widły.
Fajny ma nick, ale Piotrków ma prawie 80 tys. mieszkańców z prawem do tego tytułu.
To, co cytuje z regulaminu forum adopcji czy czegoś tam raczej nie ma zastosowania. Zacytowany punkt tyczyłby się np. nicku MARKPIO i MARKPlO, więc jest nie a propos.
Trzeba być upośledzonym, by nie rozróżniać zarejestrowanych nicków i takich, co każdy sobie może wpisać. Mam nick Waldemar, ale nie biegnę do USC z zakazem nadawania tego imienia dzieciom. A konta zarejestrowanego się nie podrobi, chyba, że przez kradzież hasła. Wtedy można się buzować.

01


kasia ~kasia (Gość)18.12.2010 20:39

a co dalej w sprawie Pani Dyrektor.zostanie w więzieni czy będzie wypuszczona na wolność

00


Nowy komentarz

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat