metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
luki ~luki (Gość)30.05.2010 17:05

Ta dyrktorke zatrzymało cba .... wiem bo mieszkam w moszczenicy

00


Znajoma ~Znajoma (Gość)30.05.2010 21:49

Też jestem z Moszczenicy,znam ją.To mądra,wykształcona,przedsiembiorcza,zaradna osoba,doskonały pedagog i nauczyciel który nie skończył studiów za kasę.Zeszła na jakiś zły tor-fakt,jakim cudem i w jaki sposób wie tylko ona sama,ale wiem że nie kopnę leżącego,bo sama nie jestem pewna swojego jutra.Nauczycielom ,którzy dziś składają donosy gratuluję głupoty

00


ale ~ale (Gość)30.05.2010 22:25

strasznie

00


szef ~szef (Gość)31.05.2010 10:09

"Znajoma" napisał(a):
przedsiembiorcza


Ręce opadają...

00


Piotr Włostowic ~Piotr Włostowic (Gość)31.05.2010 12:29

Ja tam do pani dyrektor żadnych pretensji bym nie wnosił. Sam bym tak robił, gdybym był na jej nmiejscu i miał podwładnych takich durni! Sami się ukarali ci durnie. Co tu w ogóle jest do komentowania? Życie jest jak kabaret! Mój kolega z podwórka mawia: Każdy orze, jak może!

00


klet ~klet (Gość)31.05.2010 12:51

"Piotr-Wlostowic" napisał(a):
Ja tam do pani dyrektor żadnych pretensji bym nie wnosił. Sam bym tak robił, gdybym był na jej nmiejscu i miał podwładnych takich durni! Sami się ukarali ci durnie. Co tu w ogóle jest do komentowania? Życie jest jak kabaret! Mój kolega z podwórka mawia: Każdy orze, jak może!


Masz rację, zgadzam się z Tobą. Nie pojmuję tego jak można brać kredyt na siebie i oddawać pieniądze z kredytu komuś obcemu i do tego spłacać za niego raty kredytu !! To szczyt głupoty. Rzecz jasna stała się krzywda. Przy czym jeśli nauczyciel wziął kredyt pierwszy i przekazał go Pani Dyrektor, a ta nie spłacała rat to trzeba było od razu reagować. Pytanie na co Pani Dyrektor przeznaczała środki. Bo może wyjdzie tak, że nauczyciele jakieś nie zgodne z prawem interesy współfinansowali, a teraz udają Greka po fakcie. Temat rzeka. Jednak oddać obcemu 100tyś zł to trzeba być niepoczytalnym ale jak w takim razie oni mogą uczyć dzieci ?

00


m-ka ~m-ka (Gość)31.05.2010 17:39

"Znajoma" napisał(a):
To mądra,wykształcona,przedsiembiorcza,zaradna osoba,doskonały pedagog i nauczyciel który nie skończył studiów za kasę.Zeszła na jakiś zły tor-fakt,jakim cudem i w jaki sposób wie tylko ona sama,ale wiem że nie kopnę leżącego,bo sama nie jestem pewna swojego jutra.Nauczycielom ,którzy dziś składają donosy gratuluję głupoty


Oj, chyba jednak nie znasz pani dyrektor
Kiedyś mnie uczyła i wspominając ją już z tamtych lat jakoś nie mogę zgodzić sie z twoja wypowiedzią, nawet choćbym nie wiem jak chciała

00


m-ka ~m-ka (Gość)31.05.2010 17:44


Jeszcze na marginesie
Nie tylko nauczycieli załatwiała na szaro
ale i mieszkańców Moszczenicy i okolic
...Widać sami durnie w tej Polsce....????

00


arti2811 ~arti2811 (Gość)31.05.2010 18:57

Kto mi pozwoli tak jak jej?Przyzwolenie społeczne jest!

00


Emila K. ~Emila K. (Gość)01.06.2010 20:01

m-ka żal mi Cie...Skoro jestes taka odwazna i oceniasz choc pewnie wogole sie nie orientujesz to czemu nie podpiszesz sie chocby imieniem???Bo o nazwisku nie wspomne...Żal mi takich ludzi jak Ty ktorzy głośno krzyczą ale nie mają odwagi się przedstawić.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat