metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Mariya Fnookievichz ~Mariya Fnookievichz (Gość)02.02.2017 18:15

Ale PSL kwiczy

21


Lesina23 Lesina23ranga02.02.2017 18:37

Hmm a w mieście można budować chlewnie??? Na wsi to ja rozumiem, wiem że strasznie śmierdzi i męczy no ale to jest wieś. Ale żeby chlewnie w mieście budować. Chyba że Wolbórz to takie pseudo miasto :D

70


Antypartyjny ~Antypartyjny (Gość)02.02.2017 18:40

Za Panem Smejdą stoi pewna feministka. Oni razem grają dla PSL. Jak pan Smejda się zajął świńskim problemem deklarował się że pomoże mieszkańcom. Tego nie neguję. Najbardziej neguję to że pozwolił na to by pod jego działalność podłączył się PSL . Ludzie nawet nie są świadomi tego że walcząc o czyste powietrze popierają PSL. Jestem wielkim przeciwnikiem partyjniactwa w samorządach. Kiedyś byłem na tłumaczeniu u I sekretarza KG PZPR . Czy o to wam chodzi i czy to popieracie? Każdy ma jakieś poglądy polityczne ale po co upartyjniać się lokalnie? To zwykła polityczna Hucpa na poziomie samorządów. Oczywiście pan Smejda narobi zamieszania a potem będzie kandydował z PSL na burmistrza. Uważam że gołodupcy nie powinni trafiać do samorządów. Jeśli ktoś jest zdolny w biznesie , ma sukcesy z tym związane to owszem - popieram Ale P Smejda prowadzi biznes jeszcze państwowej spółki która jest od dawna w agonii.

52


sklave sklaveranga02.02.2017 10:18

No to gdzie mają te świnie hodować? Na Wiejskie? Byłem w Niemczech i tam jakoś nikomu nie przeszkadza hodowla zwierząt pomimo bardzo bliskiego sąsiedztwa. Powiem tak po jednej stronie ulicy dom wielorodzinny a po drugiej obora, chlewnia i jakoś tego smrodu nie czuć. Tam się rolnika szanuje za jego pracę. No ale Niemcy to dziwny naród oni lubią jeść mięso i brud dookoła. No a chrzanem nie idzie zneutralizować tego zapachu. No i mamy w Wolborzu pierwsze ostre tarcie chrzanu u Jarosika. Memy na http://sklave.manifo.com/foto-szopka

34


nie lubie PSL ~nie lubie PSL (Gość)02.02.2017 13:06

PSL cwaniaczki ... myślą, że jak ludziom powiedzą, że stają w ich obronie to ludzie się nabiorę na te bajki. Panie Jaros 7,5 mln na inwestycje w Pana gminie to rekord w powiecie, dlatego te peeselowskie cwaniaki znieść tego nie mogą, że Pan robi skuteczną robotę. A i z gównianym problemem Pan sobie poradzi, biogazownie są, nic nie śmierdzi, gnojowica na prąd się zamienia, trzeba budować.

142


okok ~okok (Gość)02.02.2017 19:12

Ludzie maja prawo nie chcieć chlewni, a rolnik ma prawo ja postawić.

61


Mariya Fnookievichz ~Mariya Fnookievichz (Gość)02.02.2017 19:20

Ale PSL kwiczy

31


to_ja ~to_ja (Gość)02.02.2017 08:44

Nie wiem o co w ogóle ta g**no burza, niedługo rolnikom zakażą ziemię na wsi uprawiać, paranoja! Nie pasuje na wsi? To wypi*****ać do miasta. A nie sami dorobkowicze co to jeszcze dwa lata temu po kolana w gnoju chodzili a teraz dostali posadki w mieście i im śmierdzi na wsi. A tfu, brzydze się takimi ludźmi.

166


Prawdziwy Polak ~Prawdziwy Polak (Gość)02.02.2017 10:28

Ci co popierają takie masowe CHLEWNIE to ignoranci i niedouczeni prostacy- w ten sposób wykańcza się drobne i średnie rolnictwo które produkuje w miarę zdrową żywność karmiąc zwierzęta uzyskanym pokarmem roślinnym = na rzecz tysięcy świń pędzonych chemią i innym świństwem! Nie przytaczając smrodu na kilometry! Tak samo jak fermy drobiu! CZYTAJĄC KOMENTARZE wychodzi,, że niektórzy znają się na wszystkim, czyli niczym, typowy ciemny lud moherowy! który sam się wykańcza z własnej głupoty!

136


smakosz ~smakosz (Gość)02.02.2017 17:48

Oj narzekacie na chlewnie, oj narzekacie !!!. A schabowego i szynki lub kiełbasy chciało by sobie pojeść ?. Prawda że smakowicie brzmi ?. Cieszcie że mamy świnki i pojemy sobie schabowego i szynki !!!.

64


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat