metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
do zaduma ~do zaduma (Gość)15.02.2018 13:03

Zaduma i po co te teksty, już wszystko przecież jest jasne, robimy termomodernizację i tak napisał przedmówca kontrolujemy wszystko wraz z kontrolą skarbową firmy która będzie to wykonywała. Jak już takie to pieniądze kosztuje i my za to płacimy to faktycznie ma być to uczciwie zrobione więc skontrolujmy wszystko. Zróbmy zebranie między sobą i ustalimy co i jak. Z tą kontrolą skarbową to nie głupi pomysł.

52


ubaw po pachy ~ubaw po pachy (Gość)15.02.2018 21:42



cos mi to przypomina :D

11


wyrwigrosz ~wyrwigrosz (Gość)14.02.2018 09:39

Poczekajmy aż zaczną ocieplać. Myślę, że na dzień dobry firmę która będzie ocieplać bloki trzeba skontrolować potężnie skarbowo. A więc kontrola skarbowa wstecz na kilka lat tak na początek aby sprawdzić czy jest wszystko w porządku. Następnie będziemy bacznie przyglądać się postępom prac i czy prowadzone są zgodnie z przepisami. Robić zdjęcia i sprawdzać sprawdzać sprawdzać. W razie podejrzenia o złamaniu prawa można zgłosić do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa. Zobaczymy gdzie będzie ogłoszony przetarg, podsuniemy jeszcze jedną firmę aby wystartowała uczciwie do przetargu.

72


gośc ~gośc (Gość)14.02.2018 14:55

Media są lekarstwem na wszystko. Po co inne instytucje, trzeba iść do mediów, one przedstawią sprawy tak jak EPiotrków... Hejt jest bardzo poczytny, więc Hejtujmy....

32


Telewizyjny nie szczypiący się ~Telewizyjny nie szczypiący się (Gość)14.02.2018 09:51

Słuchajcie, napisałem do telewizji i opisałem sytuację. Napisałem do Uwagi i do Państwo w Państwie do red Talkowskiego. Poprowadzimy wizytę telewizji. Kto z mieszkańców wystąpi? Potrzeba grupę osób.

72


Rozgonić to towarzystwo i wybrać swojego prezesa ~Rozgonić to towarzystwo i wybrać swojego prezesa (Gość)12.02.2018 22:30

Widać że prezes spółdzielni uważa się za "Władzą" dla jej członków. A jest przecież tylko wynajętym przez nich służącym. Dokąd ludzie nie zrozumieją tej prostej prawdy, to będą robieni w przysłowiowego konia przez różne spółdzielnie i ich prezesów.
Należy po prostu rozgonić to towarzystwo i wybrać swojego prezesa.

73


gość ~gość (Gość)13.02.2018 22:39

Lokator żenada co tu się dzieje jak mieszkam tu 25lat to nie widziałam żadnego rozliczenia z całego roku jakie są przychody i jakie wydatki porazka

51


real ~real (Gość)13.02.2018 21:54

Pan prezes pytany w trakcie zebrania w jaki sposób wybiera firmy odpowiada ze daje ogloszenie do lokalnej gazety a zapytany do konkretnie jakiej ? nie byl w stanie odpowiedziec i uciekał od pytania

81


gość ~gość (Gość)13.02.2018 21:05

Jak to jest że przez tyle lat płaci się na remont a zrobione jest praktycznie nic. I tylko czynsz większy i większy u mnie na poziomie 570 zł za 49m. Trzeba zmienić mieszkanie nie ma co.... A spotkania są organizowane w takich godzinach że większość ludzi pracuje.

52


goość ~goość (Gość)13.02.2018 16:49

Pomoc Prezydenta Miasta jest tutaj konieczna, mieszkańcy nie poradzą sobie sami z tym problemem.

12


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat