metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)13.02.2018 09:35

Mieszkam na Targowej podobny problem.Też na siłę prezes wciska nan termomodernizację na kredyt hipoteczny.Co do osoby prezesa powinien zmienić branże i działać w polityce.Jak dla mnie sprawa mocno " śmierdzi" .Na " chłopski rozum" ma on interes by brać kredyt w konkretnym banku.Na pytanie jednego z mieszkańców czy musi godzic się na pilozenie plytek na balkonie skoro sam we wlasnym zakresie je sobie położył odpowiedział ze w planie jest termomodernizacja i obróbka balkonow i nie ma odstepstw.Jak dla mnie to chore.Mam własne mieszkanie które kupiłam za 180 tyś płace kredyt hipoteczny prezae narzuca mi kolejny kredyt hipoteczny.Jakie to mieszkanie jest moje!!!.Skoro nie mam nic do powiedzenia.Społdzielnia utrudnia również by mieszkańcy mogli wyodrębnić własność i nie być zależnym od spółdzielni.

93


gość ~gość (Gość)13.02.2018 09:39

Przyznaję że zgadzam się z tym że dobrym pomysłem jest nagłośnienie tego tematu przez media.Jak widać czesto to pomaga

72


gość ~gość (Gość)13.02.2018 01:39

To jest najgorsza spoldzielnia w Piotrkowie!!!!...ale jaki zarzadca takie porzadki...kreca waly i robia z mieszkancow idiotow!!!Naglosnienie w telewizji....jak najbardziej!!!!Skoro pan prezes unika rozmow z mieszkancami to moze przed Pania Jaworowicz by sie otworzył?????

122


lokator ~lokator (Gość)13.02.2018 10:22

mala korekta 17tys kredytu przypada na jedno mieszkanie 49mkw k a do splaty jest 24 tys
Czy mozliwe ze jest ze miasto blokuje regulacje prawną gruntu na ktorej tyle lat stoi blok ?
Spoldzielnia specjalnie blokuje w ten sposob mozliwosc wykupy przez lokatorow mieszkan opowiadajac ze to wina miasta Zdaja sobie sprawe z tego ze jesli wiekszac mieszkancow wykupi mieszkania to posypia sie ta ich cala administracja Pytanie moje do osob ktorzy sa obeznani w temacie Czy nie mozna nic z tym zrobic ? to co wyprawia ta spoldzielnia to jeden wielki absurd NAJGORSZA SPOLDZIEKLNIA W PIOTRKOWIE

92


gośćććć ~gośćććć (Gość)12.02.2018 14:51

A jaka jest propozycja mieszkańców odnośnie termomodernizacji, bo nic w artykule nie ma.
Może mieszkańcy czekają na świętego Mikołaja, albo że wygrają w totolotka, bo skąd wziąść pieniądze na ocieplenie??? Czy ktoś zapytał o to mieszkańców?

96


hmmm ~hmmm (Gość)13.02.2018 10:56

jak policzyl wojteek
dom ok 260 m ocieplil za 20 tys doliczama za prace na wysokosci dajmy na to 20% to bylo by 24tys
mieszkancy maja placic 17tys to wychodzilo by ze do jednego mieszkania przypada ok 184m a mieszkan mamy 66 to daje nam ponad 12 tys metrow kwadratowych bloku w rzeczywistosci nie bedzie mial 4000tys metrow Mozna dobra kase przytulic ?

92


goość ~goość (Gość)13.02.2018 16:49

Pomoc Prezydenta Miasta jest tutaj konieczna, mieszkańcy nie poradzą sobie sami z tym problemem.

12


gość ~gość (Gość)13.02.2018 21:05

Jak to jest że przez tyle lat płaci się na remont a zrobione jest praktycznie nic. I tylko czynsz większy i większy u mnie na poziomie 570 zł za 49m. Trzeba zmienić mieszkanie nie ma co.... A spotkania są organizowane w takich godzinach że większość ludzi pracuje.

52


real ~real (Gość)13.02.2018 21:54

Pan prezes pytany w trakcie zebrania w jaki sposób wybiera firmy odpowiada ze daje ogloszenie do lokalnej gazety a zapytany do konkretnie jakiej ? nie byl w stanie odpowiedziec i uciekał od pytania

81


gość ~gość (Gość)13.02.2018 22:39

Lokator żenada co tu się dzieje jak mieszkam tu 25lat to nie widziałam żadnego rozliczenia z całego roku jakie są przychody i jakie wydatki porazka

51


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat