metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)11.06.2018 16:14

Jak byłaby praca dla studentów, którzy są z Piotrkowa i okolic nie trzeba byłoby wyjeżdżać. Ludzie kończą studia i jedyne gdzie mogą pracować to kasa w biedronce albo magazyny.

80


gość ~gość (Gość)11.06.2018 16:24

Ja nie głosowałam na obecnego prezydenta.

41


D&D ~D&D (Gość)11.06.2018 14:10

Praca? Jaka praca! Chyba w magazynach zaiwaniać za najniższą krajową - taka praca to jest. Gdzieś coś fajniejszego to żeby miał statut studenta ew miał grupę inwalidzką - dla takich osób jest praca (oczywiście też ta najniższa). Bardzo dobrze niech wszyscy młodzi uciekają-miasto bez perspektyw.

111


Pierre Dolevas ~Pierre Dolevas (Gość)11.06.2018 17:29

Cytuję:
Kryzys średnich miast. Co z Piotrkowem?


To nie kryzys. To REZULTAT. Rezultat wielu lat rządów nieudaczników i etatystów hołdujących hasłu "Razem dla siebie!".

72


Aeroklub ziemi piotrkowskiej ~Aeroklub ziemi piotrkowskiej (Gość)11.06.2018 17:38

Ale za to polatać można ile się chce, jak się chce i gdzie sie chce :)

61


To nie kryzys... ~To nie kryzys... (Gość)11.06.2018 18:20

... to stan agonalny!

50


Piotrkowanin_w_Łodzi ~Piotrkowanin_w_Łodzi (Gość)11.06.2018 18:21

Niestety ale Piotrków jest na ostatnim miejscu jeśli chodzi o zarobki! Wstyd! Może Łódź też nie jest idealna ale póki co mam zdecydowanie lepsze perspektywy. Mogę pracować i studiować zaocznie na uczelni technicznej. Jeśli jestem studentem, mam przywileje z strony miasta i nawet jak się ukończy 26 lat to na terenie miasta Łódź można się poruszać na bilecie ulgowym przy ważnej legitymacji studenckiej. Bilet miesięczny kosztuje 45zł. I mogę się poruszać wszystkimi liniami tramwajowymi, autobusami i pociągiem ŁKA na terenie Łodzi przez miesiąc. Pensja za 8 godzin pracy, naprawdę zadowalająca, na wiele starcza. Wynająć mieszkanie to też nie jest problem i na pewno zdecydowanie taniej niż w Piotrkowie. Jeśli chodzi o rozrywkę to jest jej pod dostatkiem, na Piotrkowskiej jest dużo klubów, pubów, restauracji i naprawdę wieczorem ta ulica tętni życiem. Może nie cały tabor komunikacji jest nowy, ale na pewno lepszy niż w Piotrkowie. W tych nowszych tramwajach, autobusach pracuje klimatyzacja w upalne dni. Minus Łodzi, który jest dość poważny to duże korki w godzinach szczytu, ale kto powiedział, że wszystko musi być idealnie. Na bank lepiej niż w Piotrkowie.

71


Edek ~Edek (Gość)11.06.2018 13:21

Mediateka dla emerytów - super inwestycja BRAWO.

81


gość ~gość (Gość)11.06.2018 19:59

To koniec prezydentury, która w obecnym kształcie nie wnosi w życie publiczne nic innowacyjnego, nikomu niepotrzebne mediateki cy inne zabiegi głosotwórcze nie są lekarstwem na nędzne zarobki w papierowo magazynowo biznesach..

80


mm ~mm (Gość)11.06.2018 21:05

Rozwój każdego miasta napędzają inwestycje w szerokim zakresie działania. A co się dzieje od kilku lat w Piotrkowie w tym zakresie ? Odpowiedź - nic. Dlatego miasto stoi obecnie tam gdzie kilka lat temu. Ale za to pomniki będą ku chwale duże np. mediateka, nowa hala sportowa, itp. groteskowe rozwiązania.

60


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat