metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
halo 5 ~halo 5 (Gość)11.06.2018 13:33

Darmowa porada:
A. Strefa inwestycyjna dla firm (nieważne czy dużych, czy małych) z zapasem gruntów (vide strefa w Radomsku)
B. Poprawa urbanistyki: sporo tych ubytków w liczbie mieszkańców to domy na działkach poza miastem. U nas "burdel, panie" pola wchodzą z każdej strony klinami prawie do centrum. Planu ni ma :( Działek budowlanych mało.
C. Poprawa - czytaj obniżenie - proporcji kosztów usług miejskich do zarobków: cena za śmieci, wodę, kanalizację, podatek od nieruchomości, parkowanie!! (jak Warszawie!) itd..itd....,
D. Nie mówiąc już o takich drobiazgach jak żłobki, przedszkola, czyste powietrze, poprawa stanu wielu dróg.
Pomysły typu "Mediateka", hmmm... hmmm... nazwałbym to drogimi zabawkami. Jeśli ktoś będzie np. mediateką dobrze zarządzał i będzie to zarabiać na siebie, to może zmienię zdanie. Teraz to w żaden sposób nie powtrzyma ludzi od ucieczki z Piotrkowa.
Chyba, że przeinteresującą wystawą :)

60


Witek ~Witek (Gość)11.06.2018 13:37

To nie kryzys średnich miast ale powiem krótko władza po 89 roku jest do d..... Nie chcę tu cytować jednego z włodarzy ale powiedział mniej więcej tak: Jak coś dadzą to się będzie robić. Wszyscy ci urzędnicy maja parcie do koryta po kasę dla siebie nie po to by coś robić taka jest smutna prawda dla tego na żadnego z obecnych nie zagłosuję . Wszyscy z okresu okrągłego stołu muszą zniknąć z polityki bo inaczej będziemy mieli to samo co do tej pory

70


Sebo ~Sebo (Gość)11.06.2018 13:52

Trzeba zmienić władze o tyle w temacie

60


awers ~awers (Gość)11.06.2018 14:03

I na podstawie tych danych tylko powinniśmy oceniać Prezydenta, Viceprezydentów, przewodniczącego Rady Miasta etc. To co złego narobili przez swój okres rządzenia żadna kolejna władza nie nadrobi, kolejny okres stracony. Czy nie pora odsunąć niekompetentnych ludzi ? Za następne 4 lata znów będzie tabelka i znów na minus.

90


podr ~podr (Gość)11.06.2018 14:44

Azjatycka przypowieść mówi:
To co psuto przez dziesięciolecia, nie da się naprawić ani w rok, ani w trzy lata.
Ale zawsze można zacząć na nowo!
Wyjeżdżam z tego nieszczęśliwego padołu biedy i łez!

40


pppp ~pppp (Gość)11.06.2018 09:34

A po co wracać do stricte administracyjnie Piotrkowa, policzcie i zobaczcie jak okoliczne miejscowości przygarnęły mieszkańców Piotrkowa. Tam się przenosi, żeby było spokojnie, taniej i dojazd do centrum to przecież pestka.
Nie narzekać - tylko cieszcie się że Piotrków nie pęka w szwach.
Doceniajcie co macie w naszym mieście, zawsze można mieć gorzej.

68


i.l ~i.l (Gość)11.06.2018 14:57

Pan Adamczyk chce zostać wice wojewodą?
Kiedy jeszcze mieszkałem w Piotrkowie, odwiedzałem czasem urzędy, byłem też u Adamczyka z pewnym problemem. No i kicha!
Wyjechałem kiedy, pomimo wrodzonego optymizmu, czekanie na poprawę mi się znudziło.
Włodarze postanowili urzeczywistnić przesadzoną nazwę ,,miasto emerytów' z lat 60.
To teraz może rzeczywiście warto zakładać domy seniora dla całej Polski. W odległości 250 km
od Piotrkowa są wszystkie większe miasta drogi dobre, to rodzinka wpadnie raz w miesiącu do
dziadzia. A dziadziowi w Trybunalskim Grodzie dni będą płynęły spokojnie, p. Adamczyk wpadnie z wizytą. Zamknie się Słowackiego dla ruchu, bo i tak nic tam nie ma. Do dzieła ludu!

30


.gość ~.gość (Gość)11.06.2018 11:32

To zdjęcie to jaka dzielnica Piotrkowa? Nie mam aż takiej wyobraźni.

51


gość gośćranga11.06.2018 15:24

Wszyscy dziemdziory blaszczynskie Chojnowski ,tery Wójcicki itp muszą zniknąć z rady miasta niech pracują za stawki jakie są w Piotrkowie albo niech siedzą na emeryturach jak my i zobaczą jak się żyje za marne grosze

80


fd ~fd (Gość)11.06.2018 15:47

dzięki prohibicji od 23 do 6 rano mozecie zapomnieć o najazdu studentów ihahahah kiedykolwiek do tego miasta,zamiast budowac mediateke mogliscie zamknąć uczelnię i w niej stworzyc ta mediateke,ale wiadomo wałki tam konkretne napewno poszły dla kasy. Nie ma co, w Piotrkowie jedyne co się powiekszy to cmentarz - grabarze i firmy pogrzebowe beda tu miały swoje shan-gri-la

83


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat