metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
mom ~mom (Gość)10.01.2018 19:11

A jaka jest prawda o Pani ............. czy udawana niewinność, a może kawał niespełnionej chole.....ry ..... Dawno temu funkcjonariusze KPP twierdzili, że na szkoleniach mają przekazywane,- niepijący jest gorszy od pijaka- no to chłopina jak wypije to znaczy że jest OK ........ tak trzymać ! ! !

22


gość ~gość (Gość)10.01.2018 19:10

Moze nie wszyscy policjanci sa super ale nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka zwlaszcza dlatego ze nie roznia sie oni od lekarzy; nauczycieli; budowlancow czy tez innych to. Dla mnie jako kobiety jest niezrozumiale to dlaczego taka skrzywdzona zona nie pojdzie do sadu zlozyc pozew o rozwod;tylko leci do mediow aby dac nauczke mezowi.Faktem jest ze w rodzinach policyjnych zawsze wspolmalzonek ktory jest cywilem leci na skarge do prokuratury;komendy czy jak w tym przypadku do prasy. To jest normalne? Ludzie rozejdzcie sie po ludzku.

04


gość ~gość (Gość)10.01.2018 19:10

Moze nie wszyscy policjanci sa super ale nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka zwlaszcza dlatego ze nie roznia sie oni od lekarzy; nauczycieli; budowlancow czy tez innych to. Dla mnie jako kobiety jest niezrozumiale to dlaczego taka skrzywdzona zona nie pojdzie do sadu zlozyc pozew o rozwod;tylko leci do mediow aby dac nauczke mezowi.Faktem jest ze w rodzinach policyjnych zawsze wspolmalzonek ktory jest cywilem leci na skarge do prokuratury;komendy czy jak w tym przypadku do prasy. To jest normalne? Ludzie rozejdzcie sie po ludzku.

04


gość ~gość (Gość)10.01.2018 18:39

A co on myślał?
Że nigdy nie zmadrzeje i nie bedzie chciała odejść i miec normalne życie?
Chwała jej za odwagę i siłę, !!

41


gość ~gość (Gość)10.01.2018 18:35

Ciekawe kto by w skórze tej kobiety chciał być? A przede wszytskim matki. W strachu..
Każdy snuje domysły, a co się musiało w czterech ścianach dziać bez świadków. Czy ktoś zaprzeczył, że krzywda się tam nie działa???
Policjantow władza udeża do głowy. A i alkohol jest dla ludzi, tych co pić potrafią.

42


Dorotka ~Dorotka (Gość)10.01.2018 15:17

Znałam jednego. Lał żonę i dzieci pałą.Był tak podły ,że wszystkie dzieci w bloku się go bały.Na szczęście już kilkanaście lat nie żyje- chyba jest w ,,piekle'.

154


Witek ~Witek (Gość)10.01.2018 17:26

Ja to się dziwie kobietom ,że wychodzą za policjanta który jest normalny przesiąknięty swoją pracą gdzie pałowanie ludzi jest na pierwszym miejscu. Nie wszyscy są tacy na szczęście i nie można każdego do jednego wora wrzucić ale jest grupa ludzi którym w życiu nie wyszło więc policja przygarnę a w mundurze poczuli się szeryfami . Policja sie chwali jacy to z nich specjaliści a w praktyce okazuje sieę,że nie potrafią odróżnić osoby znecajacej się nad rodziną od osoby która jest poszkodowana . Znam przypadek konkretny gdzie dla policji ocena zerowa to samo dla sądu i kuratorów pomylili osoby kto kat a kto oprawca .

11


gość ~gość (Gość)10.01.2018 16:54

Policjanci myśla ze sa "panami policjantami" i im wolno wszystko.A jak juz cos bardzo przeskrobie to wysla go gdzies na komisariat by sprawe przytuszowac.W na górze jest na to przyzwolenie i akceptacja.Ale to miejmy nadzieje ze sie skończy.Moze nowy komendant zrobi pozadek.Po patologia to jest tam ogromna.

101


gość ~gość (Gość)10.01.2018 16:31

Jestem za # dba o straźaków z osp #

00


gość ~gość (Gość)10.01.2018 16:22

Łojtam łojtam już ją skrzywdził znam taką co z zazdrośći ciekała na skargę do szefa że mąż pije na komendzie a teraz jaki kochaniutki

45


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat