metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
wyborcaPT ~wyborcaPT (Gość)14.12.2010 22:36

"Lola" napisał(a):
Ło matko kochana, ślepam jak kret.
Dopiero żem dojrzała tę datę.


Właśnie, ślepaś! Bo jad Ci wzrok zalewa, ten sam jad - jak twierdzą Twoi oponenci - którym plujesz na prawo i lewo.
Ty ..... http://tiny.pl/hwv8p
!!!

00


klet ~klet (Gość)14.12.2010 22:39

Lola toś Ty jest Dama Joasia Angielska ehh a niech mnie też będzie Joasia Anielska ? No way !
Toż to się wydało toż to szydło wylazło z wora i ukazało swe lico nam nie jadowym prostym ludziom o umysłach tak zniekształconych i tych o umysłach uciśnionych gdzie czarna masa je zalewa.
Ależ me serce radosny gdy już wiem, żeś Ty jest Anielska Joasia :)

00


aaa ~aaa (Gość)14.12.2010 23:34

Ja zaś proponuję bieg wokół murka. Kto jest za?

00


aaa ~aaa (Gość)14.12.2010 23:36

A może tak bieg wokół murka?

00


pewex ~pewex (Gość)14.12.2010 23:51

Jedno okrążenie ma mieć około 800m. Biec może każdy. W czerwcu ze względu na historię. Zgłaszać się można na Starowarszawską 8.

00


Lola ~Lola (Gość)15.12.2010 00:13

"wyborcaPT" napisał(a):
Bo jad Ci wzrok zalewa


Chyba raczej krew zalewa moje jadowite usposobienie.
A i Tyś nie lepszy ode mnie, jadowity niczym szerszeń po dopalaczach.

"klet" napisał(a):
toś Ty jest Dama Joasia Angielska


Raczej demoniczna Katarzyna II, Maria Teresa albo Indira Gandhi, a nawet trzy w jednym.

00


wyborcaPT ~wyborcaPT (Gość)15.12.2010 00:47

"Lola" napisał(a):
Raczej demoniczna Katarzyna II, Maria Teresa albo Indira Gandhi, a nawet trzy w jednym.


... i jeszcze Golda Meir, pani Bandaranaike, pani Thatcher, Kleopatra, Imelda Marcos, Wanda Wasilewska, Madonna, Isabel Peron, Walentyna Tiereszkowa, Róża Luksemburg, pani Tymoszenko, Elżbieta II, Emilia Plater, Lady Gaga, Maria Skłodowska, Nadieżda Krupska, Yoko Ono i oczywiście, Kazimiera Prunskiene, tak blisko, a bym zapomniał.

00


Aman Amanranga15.12.2010 09:50

Dobrze, że nie zamierzają biegać teraz.

00


Lola ~Lola (Gość)15.12.2010 11:08

"Aman" napisał(a):
Dobrze, że nie zamierzają biegać teraz.


A właśnie, że szkoda. Ja niepotrzebnie się zapaliłam na ten pomysł zimowego maratonu (wzięłam datę publikacji jako czas organizacji) i już widziałam maratończyków z biegówkami na kulosach, a Krzysztofa nawet nasadziłam na łyżwy.
A tam kicha. Latem nie będzie takiej radochy noo.

00


Mniewsiorybka. ~Mniewsiorybka. (Gość)15.12.2010 11:18

Lepiej by było zimą, zwłaszcza jakby im jakieś dynama w d..kach umieścili, coby trochę energii elektrycznej wytworzyć.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat