metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~asialll07.01.2014 21:55

od 1 stycznia p. Jola Dędek nie może już przyjmować porodów. Czy jest jeszcze jakaś położna którą można sobie "wynająć"? Wiecie coś o Hannie Kacprzykowskiej-kołodziejek?

asialll asialll10.01.2014 11:32

ale powiedzcie czy miałyście ją wynajętą dla siebie na czas porodu czy tylko miała akurat tedy dyżur?

cytat

asialll ~asialll (Gość)10.01.2014 11:30

ale czy któraś z was miała ją wynajętą na czas porodu dla siebie?

cytat

LILI LILI09.01.2014 20:58

Tak jak miałam przyjemność skorzystania z wiedzy i umiejętności Pani Hani Kacprzykowskiej- Kołodziejek. Polecam z całego serca jest to "Kobieta-Anioł". Takiego podejścia do pacjentki i jej dzidziusia nie spotkałam.Jej życzliwość i powołanie od razu się wyczuwa a przy tym jest bardzo skromna.Wszystkim przyszłym jak i świeżo upieczonym mamą polecam opiekę naszej ukochanej położnej.Wiem , że obecnie pracuje w poradni "HIPOKRATES " na Rzemieślniczej. Na pewno będziecie drogie Mamy zadowolone ja do tej pory miło wspominam Panią Hanię i jak mam jakieś pytania wiem ,że zawsze mogę do Niej zadzwonić a mój Dzidziuś skończył 2 latka pozdrawiam :)

cytat

pacjentka P. Hani ~pacjentka P. Hani (Gość)09.01.2014 19:34

Polecam z całą odpowiedzialnością.Bardzo miła ,uczynna,oddana całym sercem swoim podopiecznym ,a do tego położna z powołaniem ,fachowość 100%

cytat

  pacjentka P. Hani ~ pacjentka P. Hani (Gość)09.01.2014 19:19

Jest bardzo oddana wszystkim swoim podopiecznym ,życzliwa ,doświadczona,szkoda że zrezygnowała z prowadzenia szkoły rodzenia . Z CAŁA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ POLECAM

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat