metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~asialll07.01.2014 21:55

od 1 stycznia p. Jola Dędek nie może już przyjmować porodów. Czy jest jeszcze jakaś położna którą można sobie "wynająć"? Wiecie coś o Hannie Kacprzykowskiej-kołodziejek?

ZADOWOLONA PACJENTKA ~ZADOWOLONA PACJENTKA (Gość)26.09.2014 23:02

DO JA123 ZDECYDOWANIE TO ODRADZAM ABYŚ BYŁA MAMĄ PO TWOIM KOMENTARZU SĄDZE IŻ POWINNAŚ SIE LECZYĆ PO PORODZIE GDYŻ MASZ DEPRESJE I NIE MIERZ WSZYSTKICH SWOJĄ MIARĄ JEZELI CHODZI O TĄ PANIA O KAŻDEJ PORZE DNIA I NOCY DZWONILISMY Z ZONĄ I NIGDY NIE BYŁO PROBLEMU ZAWSZE POMOGŁA W SKRÓCIE JAK MASZ PROBLEM ZE SOBĄ TO UDAJ SIĘ DO SPECJALISTY JAK SAMA NAZWA BRZMI POOŁOŻNA ŚRODOWISKOWA WIEC TŁUMACZE CO TO ZNACZY BADA I PATRZY W JAKICH WARUNKACH NOWORODEK PRZEBYWA I DORADZA NIE NAKAZUJE TYLKO DORADZA JAK COŚ JEST ŻLE JAK BY BYŁO LEPIEJ DLA DZIECKA A JAK CI TO JESZCZE NIE WESZŁO W "MÓZG"TO WRÓĆ DO WCZEŚNIEJSZEJ POŁOŻNEJ I RADZE POCZYTAĆ TROSZKE NA INTERNECIE I KSIĄŻEK JAK WYCHOWYWAĆ DZIECKO I POMAGAĆ MU PROSTE?????????????CZY BARDZIEJ WYTŁUMACZYĆ???????????????

cytat

Ania ~Ania (Gość)25.09.2014 21:30

Do Pani "ja" ktora widac nawet wstydzi sie podpisac imieniem: myślę, że jesteś albo zazdrosną położną, ktorej nie chce się wykonywać pracy tak pieczołowicie i z poświęceniem jak Pani Ani albo pacjentką, ktora według mnie ma duży problem o podłożu psychiatrycznym wręcz. Nie wiem jak będąc pacjentką tej Pani można wyrobić sobie takie zdanie nie mając problemów emocjonalnych. Chyba że zrzucimy to na burzę hormonalną po porodzie! Pani Ania odwiedziła mnie kiedy bardzo potrzebowałam profesjonalnego i emocjonalnego wsparcia i to właśnie od niej dostałam. W porę zauważyła problemy zdrowotne mojego synka kiedy nikt inny nie miał dla nas czasu. Uratowała nas wykonując rzetelnie swoją pracę w odróżnieniu od innych "profesjonalistów". Gorąco polecam każdej mamie bo Pani Ania poświeca czas mamie i dziecku a nie tylko wypełnianiu dokumentacji. Zresztą ja udałam się do tej położnej z polecenia i to samo robią moje koleżanki.

cytat

ja123 ~ja123 (Gość)18.09.2014 23:08

[cytat="--pacjentka-P.-Hani"][/cytat
Zdecydowanie odradzam kontakt z tą panią. Jest, NIESTETY, moją położną środowiskową. Na pierwszej wizycie - dramat, przetrzymałam kolejną, więcej kobiety do domu nie wpuszczę. Bardzo przepytuje o mnóstwo rzeczy kompletnie nie związanych z dzieckiem, porodem itp., po prostu wścibska, dodatkowo brak wyczucia, przekraczanie granic i niskie niestety kompetencje (mam porównanie z inną)położną, którą ściągnęłam po jej wizycie). Wiedza w temacie laktacji - kiepska niestety... Uważajcie dziewczyny.

cytat

mama Olka ~mama Olka (Gość)23.03.2014 20:26

p.Hania jest wspaniałą położna zawsze służąca radą i pomocą.Jak już ktoś wcześniej napisał Anioł:-)

cytat

Danny ~Danny (Gość)23.03.2014 16:20

Hania Kacprzykowska- Kołodziejek- złoto nie człowiek, wspaniała osoba. pracuje w Hipokratesie na Rzemieślniczej

cytat

inka ~inka (Gość)12.03.2014 18:51

a czy ktoś może wie która położna przyjedzie do porodu na Rakowska?

cytat

MartaP ~MartaP (Gość)11.03.2014 12:48

Odpowiadając na pytanie: Pani Hania Kacprzykowska z tego co wiem nie jeździ do porodów. Pracuje jako położna środowiskowa (patronaże poporodowe) i zawsze służy pomocą (także po godzinach pracy) jeśli jest taka potrzeba. Wspaniała położna i osoba. Skarb. Ja też chciałam uczestniczyć w szkole rodzenia ale niestety nie prowadziła jej już. Za to BARDZO pomogła mi w czasie patronaży.

cytat

ares1 ares114.01.2014 18:59

"asialll" napisał(a):



Po to że celowo promujesz!Moderatorze gdzie jesteś!

cytat

Zmora ~Zmora (Gość)14.01.2014 12:58

"matka" napisał(a):
prawdziwa matka dba o swoje dziecko i ma wszystkie opinie w ...

Prawdziwa matka dba o swoje dziecko, dba też o jego rozwój umysłowy :))

cytat

Zmora ~Zmora (Gość)14.01.2014 12:56

"asialll" napisał(a):
ozmowa trochę zeszła na inny plan, pytanie było o położną a nie pouczanie się o znakach interpunkcyjnych itp.

Błędy językowe należy tępić i poprawiać, a nie ignorować i rozpowszechniać, w każdym temacie, czy to o położnej, czy o przepisie na ciasto. Wbrew pozorom, umiejętność posługiwania się językiem ojczystym jest bardzo ważna, więc się tak nie oburzaj.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat