metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Adaś26.03.2010 22:56

szukamy zespołu z okolic Piotrkowa na wesele w miesiącu sierpniu 2011r.co polecacie a co odradzacie?HELPPPP :)

gosc weselny ~gosc weselny (Gość)15.04.2015 15:25

Bawiłam się na wesleu u brata w tamtym roku, na którym grał zespół Exan. To super kapela i naprawde godna polecenia :)

cytat

sqlow ~sqlow (Gość)16.04.2015 11:50

Ten zespół posiada jakies zalety?

cytat

aneta ~aneta (Gość)04.12.2015 00:16

"Agggggggg" napisał(a):

"Agggggggg" napisał(a):

"Agggggggg" napisał(a):


Niestety mnie Zespół Wieża Ciśnień z Piotrkowa Trybunalskiego postawił w gorszej sytuacji 10 kwietnia 2015 roku, tj. na dzień przed moim weselem zrezygnowali sugerując, że ktoś w naszym imieniu zwrócił się do nich z informacją, że odwołaliśmy ślub i wyjechaliśmy zagranicę, co było nieprawdą. Wytłumaczenia Zespołu były irracjonalne. Pierwotnie twierdzili, że Naszą zaliczkę już oddali osobie przedstawiającej się za członka naszej rodziny, ponoć najbliższej ale jakoś Zespół nie był w stanie podać danych osobowych tej osoby ani nr kontaktowego, co było dla mnie tym bardziej niezrozumiałe ze względu na fakt zawarcia z Zespołem pisemnej umowy na obsługę muzyczną. Po kolejnej rozmowie z Zespołem okazało się, że mogą nam zaproponować inny zespół, na co nie wyraziłam zgody i zażądałam zwrotu zaliczki do ręki ale nie mogli tego uczynić ponieważ ONI byli właśnie w drodze do Rzeszowa. Zaliczkę zwrócili jeszcze tego samego dnia (a podobno już raz z tytułu tej umowy komuś zwrotu dokonali-jakoś dziwnie rozrzutni są członkowie tego Zespołu) po wystosowaniu przeze mnie maila oraz smsa ponaglającego. Powstaje pytanie jak można być tak bezdusznym!!!

cytat

paszua ~paszua (Gość)09.12.2015 20:47

tylko metius!!!!!!!!

cytat

ares1 ares110.12.2015 05:40

Nie ma to jak własna promocja :)))

cytat

AntekBolo AntekBolo21.01.2016 07:24

Ale dobry zespół na wesele http://www.zespolnafali.pl/ to taki, przy rytmach którego bawią się najmłodsi jak i starsi.

cytat

Agnieszka ~Agnieszka (Gość)29.11.2016 15:38

A ja, pomimo głosów sprzeciwu, jestem zachwycona zespołem Wieża Ciśnień. Grali w tym roku u mojej siostry. Nie było żadnych problemów. Świetnie bawili gości. Prowadzili śmieszne, ale nie chamskie zabawy. Uczyli nas fajnego tańca. Bardzo inteligentnie i jednocześnie zabawnie prowadzili dialog z gośćmi. Poza tym super grają i śpiewają. Jedyna wada (dla niektórych), to mało disco polo, taki bardziej szlachetny ten ich repertuar. Bardzo dużo szybkich piosenek, same przeboje, ale moi sąsiedzi ze stolika mówili, że przydało by się więcej disco polo, chociaż wiem, że teraz chyba niestety taka moda idzie. Ja z chłopakiem nie schodziłam w każdym razie z parkietu. Dodam jeszcze, że to 3 wesele, gdzie z nimi się bawiłam i nigdy nie było żadnych problemów. Z tego co wiem, to z umowami, zaliczkami i innymi takimi rzeczami także wszystko zawsze było ok. Nie planuję na razie ślubu (mimo niecierpliwości rodziny), ale jak tylko nadejdzie dzień podjęcia tej decyzji, to z pewnością zrobię wszystko, żeby u nas zagrali.

cytat

szef ~szef (Gość)02.12.2016 00:20

"Agnieszka" napisał(a):



A i wieża pracuje na swe dobre imię,

cytat

rafa ~rafa (Gość)09.12.2016 10:49

Najlepszy jest zespół Pendrive polecam zabawa po pachy.


cytat

eeee ~eeee (Gość)15.12.2016 09:56

Dobry kupuję

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat