Dyskusje
metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
NadalMloda13.01.2017 20:27

Czy ktoś próbował wziąć tą reklamowaną darmową pożyczkę na 30 dni? Jest rzeczywiście za darmo czy to jakaś ściema?

nadalPiekny ~nadalPiekny (Gość)14.01.2017 05:21

Jest za darmo ale ogólnie od chwilówek jak najdalej

cytat

Zelek Zelek14.01.2017 11:21

Jak się z głową korzysta to można. Przy czym opłacalna jest właśnie tylko ta pierwsza darmowa pożyczka. Jak nie spłacisz to zapłacisz i to pewnie nie mało.

cytat

Krysys Krysys16.01.2017 10:21

Jest darmowa to fakt. Nie ma żadnych ukrytych kosztów i oddajesz ile pożyczysz, pod warunkiem, że jesteś nowym klientem i oddasz w ustalonym terminie oraz wybierzesz pożyczkę na warunkach promocji pierwszej darmowej pożyczki w Vivus
http://antyhaczyk.blogspot.com/2015/05/vivus-opinie-pozyczki.html
Vivus ma dobre opinie jak na firmę od pożyczek https://goo.gl/zLnLZ3
Vivus jest jedną z pewniejszych i lepszych firm jeśli już chcesz brać taką pożyczkę, ale jeśli istnieje jakiekolwiek ryzyko, że się nie wyrobisz w terminie, to daruj sobie. Dobrze Ci radzę.

cytat

RADNY ~RADNY (Gość)17.01.2017 16:07

Kolego kryzys jeżeli twierdzisz że 500 procent w skali roku to porządna firma i niema ukrytych kosztów .Takich doradców powinno się roz.......alać w drobny pył.

cytat

Krysys Krysys17.01.2017 19:44

Kolego RADNY. Korzystałeś? Nie wydaje mi się, a ja tak! Jako nowy klient można pożyczyć na 30 dni i oddać tyle ile się pożyczyło i oprocentowanie oraz RRSO wyniesie 0%. Wiem bo sam próbowałem. Branie kolejnych pożyczek poza promocją, to zgadzam się oprocentowanie jest absurdalne, ale pytanie było o pierwszą darmową pożyczkę, a ta jest za darmo. Oczywiście pod warunkiem, że się ją spłaci w terminie, bo jak się nie spłaci, to będzie pewnie na taki procent jak mówisz, ale oddając w terminie jest na 0%, a nie na 500%. Takie są fakty.

cytat

Krysys Krysys17.01.2017 19:45

Ja absolutnie nie pochwala pożyczania w takich firmach, ani nie zachęcam nikogo do niczego. Doskonale sobie zdaję sprawę jakie jest oprocentowanie poza promocją Odpowiedziałem tylko precyzyjnie na zadane pytanie!

cytat

ASD ASD06.02.2017 11:55

Jak ktoś ma głowę na karku, to dzisiaj da się pożyczyć pieniądze za darmo, oczywiście tylko drobne kwoty i na okres do 30 maksymalnie 60 dni. Różne są oferty. Tak się biją o klienta, bo jest tyle firm na tym rynku, że da się. Trzeba spłacić w terminie i tyle. Jak nie spłacisz, to będzie bolało po portfelu.

cytat

Bozia ~Bozia (Gość)07.02.2017 15:16

...Tę , Tę reklamowaną darmowa pożyczkę....

cytat

NadalMloda NadalMloda10.02.2017 14:08

Zgadza się, "Tę", a nie "Tą" wiem że to powszechny błąd a mimo wszystko często go robię ;)

cytat

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc