metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
NadalMloda13.01.2017 20:27

Czy ktoś próbował wziąć tą reklamowaną darmową pożyczkę na 30 dni? Jest rzeczywiście za darmo czy to jakaś ściema?

anty lichwa ~anty lichwa (Gość)18.04.2018 05:25

Te chwilówki to lichwa dziwię się,że firmy pożyczkowe jeszcze nie zlikwidowali ,a co do doradców finansowych to każdy jest sam sobie wyszukać rozwiązania dla siebie bez tych naciągaczy.

cytat

abcdc ~abcdc (Gość)17.04.2018 10:59

Skorzystałem z biura Green Finance w Piotrkowie , nie było problemu . Panie tam pracujące pomogły mi z moją sytuacją a nie była najlepsza . Znajomy mi ich polecił , odpowiedziały na wszystkie moje pytania. Dostałem możliwe rozwiązania na maila ( one używają zielonefinanse@wp.pl ) .
Udało się mam teraz czystą historię i mogę zacząć z czystą kartką . Mam 40 lat i w końcu spokojnie mogę żyć chwilą . Pozdrawiam Piotr

cytat

NadalMloda NadalMloda10.02.2017 14:08

Zgadza się, "Tę", a nie "Tą" wiem że to powszechny błąd a mimo wszystko często go robię ;)

cytat

Bozia ~Bozia (Gość)07.02.2017 15:16

...Tę , Tę reklamowaną darmowa pożyczkę....

cytat

ASD ASD06.02.2017 11:55

Jak ktoś ma głowę na karku, to dzisiaj da się pożyczyć pieniądze za darmo, oczywiście tylko drobne kwoty i na okres do 30 maksymalnie 60 dni. Różne są oferty. Tak się biją o klienta, bo jest tyle firm na tym rynku, że da się. Trzeba spłacić w terminie i tyle. Jak nie spłacisz, to będzie bolało po portfelu.

cytat

Krysys Krysys17.01.2017 19:45

Ja absolutnie nie pochwala pożyczania w takich firmach, ani nie zachęcam nikogo do niczego. Doskonale sobie zdaję sprawę jakie jest oprocentowanie poza promocją Odpowiedziałem tylko precyzyjnie na zadane pytanie!

cytat

Krysys Krysys17.01.2017 19:44

Kolego RADNY. Korzystałeś? Nie wydaje mi się, a ja tak! Jako nowy klient można pożyczyć na 30 dni i oddać tyle ile się pożyczyło i oprocentowanie oraz RRSO wyniesie 0%. Wiem bo sam próbowałem. Branie kolejnych pożyczek poza promocją, to zgadzam się oprocentowanie jest absurdalne, ale pytanie było o pierwszą darmową pożyczkę, a ta jest za darmo. Oczywiście pod warunkiem, że się ją spłaci w terminie, bo jak się nie spłaci, to będzie pewnie na taki procent jak mówisz, ale oddając w terminie jest na 0%, a nie na 500%. Takie są fakty.

cytat

RADNY ~RADNY (Gość)17.01.2017 16:07

Kolego kryzys jeżeli twierdzisz że 500 procent w skali roku to porządna firma i niema ukrytych kosztów .Takich doradców powinno się roz.......alać w drobny pył.

cytat

Krysys Krysys16.01.2017 10:21

Jest darmowa to fakt. Nie ma żadnych ukrytych kosztów i oddajesz ile pożyczysz, pod warunkiem, że jesteś nowym klientem i oddasz w ustalonym terminie oraz wybierzesz pożyczkę na warunkach promocji pierwszej darmowej pożyczki w Vivus
http://antyhaczyk.blogspot.com/2015/05/vivus-opinie-pozyczki.html
Vivus ma dobre opinie jak na firmę od pożyczek https://goo.gl/zLnLZ3
Vivus jest jedną z pewniejszych i lepszych firm jeśli już chcesz brać taką pożyczkę, ale jeśli istnieje jakiekolwiek ryzyko, że się nie wyrobisz w terminie, to daruj sobie. Dobrze Ci radzę.

cytat

Zelek Zelek14.01.2017 11:21

Jak się z głową korzysta to można. Przy czym opłacalna jest właśnie tylko ta pierwsza darmowa pożyczka. Jak nie spłacisz to zapłacisz i to pewnie nie mało.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat