metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Marta31.10.2014 15:48

Upraszam moja sąsiadkę o zaprzestanie szycia przed godz. 6 rano, tak ,tak nie mylę się , a szczególnie w niedzielę kiedy chcemy dłużej pospać , oraz po godz. 22 - standard.
Dla dociekliwych: wygląda to mniej więcej tak ; 5.25 start do 6.20 , po południu nie wiem bo nie słychać, w nocy jak już śpimy następna pobudka 22.40 , kiedyś to nawet szyła o 24.30 .Szok i jeszcze chwile i będę gryźć, a jak zapytałam co to za szycie to powiedział jej mąż że to chyba nie ona i że on nic na ten temat nie wie.

Przejezdny ~Przejezdny (Gość)15.11.2014 12:23

tutaj, ja z tobą porozmawiam. może nie teraz i nie tutaj, ale porozmawiam. jak masz pisać głupoty tutaj, tutaj, to lepiej w klawisze nie stukaj. bo hałasujesz.

cytat

Terry ~Terry (Gość)04.11.2014 12:05

Może octem ich wysmarować? Może poskutkuje...

cytat

Zanzi Zanzi03.11.2014 16:04

"Marta" napisał(a):
dziwni ludzie , nocami chodzą do piwnicy.

Może to wampiry? ;)

cytat

Marta ~Marta (Gość)03.11.2014 11:06

"tutaj" napisał(a):
tutajprzedwczoraj, 00:43Porozmawiaj z nią. Ona zarabia na życie. Może zaczyna o tej godzinie, bo dzieciska śpią i ma chwilę czasu.
Po prostu - spróbuj porozmawiać.


Rozmawiałam, ta pani nie ma dzieci i z mężem są na emeryturze, dziwni ludzie , nocami chodzą do piwnicy.

cytat

tutaj tutaj01.11.2014 00:43

Porozmawiaj z nią. Ona zarabia na życie. Może zaczyna o tej godzinie, bo dzieciska śpią i ma chwilę czasu.
Po prostu - spróbuj porozmawiać.

cytat

Al Bundy Al Bundy31.10.2014 23:07

O 24.30???????

cytat

iwi ~iwi (Gość)31.10.2014 19:51

Też mam debili piętro niżej, którym wydaje się, że mieszkają sami, np. muza na pełny regulator niezależnie od pory dnia i nocy, w zeszłe wakacje Pani sobie wyjechała na tygodniowe wakacje, przywiązała psa na podwórku, który wył 24h...

cytat

Poloniusz Piotrkowski ~Poloniusz Piotrkowski (Gość)31.10.2014 16:43

Żalisz się czy chwalisz?

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat