metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Janek30.07.2014 16:00

Czy ktoś z Was może powiedzieć coś więcej o nowym kierunku otworzonym na Uniwersytecie Łódzkim www.asianstudies.pl Szukam w Polsce fajnych studiów dotyczących Azji (bo przecież centrum świata tam się właśnie przenosi) i znalazłem coś takiego pod nosem czyli w Łodzi ale nie wiem co o tym sądzić. Będę wdzięczny za opinie i komentarze. Janek

Mao ~Mao (Gość)30.07.2014 17:40

Czesc: faktycznie nie masz daleko :) wiesz jak to jest z nowościami nie wiadomo do końca jak to będzie, ale widać że się sprawnie rozwijają jeżdżą po świecie. Najważniejsze żebyś miał możliwość wyjazdu do Chin albo na jakieś azjatyckie stypendium - a to chyba jest więcej niż możliwe na tych studiach. Do Krakowa gdzie mają też takie studia masz dalej - a do Łodzi bliżej taniej i chyba kadra jest jednak lepsza:)

cytat

eMZet eMZet30.07.2014 20:20

Ja studiowałem na tym wydziale parę lat temu, ale wtedy nie było studiów azjatyckich. Wiem natomiast, że moi znajomi z roku wyjeżdżali do Chin i Japonii, żeby uczyć się języka, a były również organizowane miesięczne wyprawy na Syberię, do Tajlandii, Kambodży i do Indii. Także fajna sprawa :))

cytat

julian_milkowski julian_milkowski05.11.2014 18:19

No ja jak studiowalem to nie bylo wschodnich studiów, ja skoncyzlem filologie i tylko angielski byl na topie, byl taki szal, najpierw byla [url=http://primeenglish.pl/o-nas.html]szkoła językowa lublin[/url]ska, w ktorej uczylem, a potem zaczelo sie otwierac pelno. Teraz wlasnie jezyki azjatyckie, chinski, i wschodznia kultura jest na topie... Dlatego wydaje mi sie, ze to dobre kierunki... Bo wszytsko idzie do przodu a angielski nie jest juz podstawowym jezykiem do nauki...

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat