metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Janek30.07.2014 16:00

Czy ktoś z Was może powiedzieć coś więcej o nowym kierunku otworzonym na Uniwersytecie Łódzkim www.asianstudies.pl Szukam w Polsce fajnych studiów dotyczących Azji (bo przecież centrum świata tam się właśnie przenosi) i znalazłem coś takiego pod nosem czyli w Łodzi ale nie wiem co o tym sądzić. Będę wdzięczny za opinie i komentarze. Janek

julian_milkowski julian_milkowski05.11.2014 18:19

No ja jak studiowalem to nie bylo wschodnich studiów, ja skoncyzlem filologie i tylko angielski byl na topie, byl taki szal, najpierw byla [url=http://primeenglish.pl/o-nas.html]szkoła językowa lublin[/url]ska, w ktorej uczylem, a potem zaczelo sie otwierac pelno. Teraz wlasnie jezyki azjatyckie, chinski, i wschodznia kultura jest na topie... Dlatego wydaje mi sie, ze to dobre kierunki... Bo wszytsko idzie do przodu a angielski nie jest juz podstawowym jezykiem do nauki...

cytat

eMZet eMZet30.07.2014 20:20

Ja studiowałem na tym wydziale parę lat temu, ale wtedy nie było studiów azjatyckich. Wiem natomiast, że moi znajomi z roku wyjeżdżali do Chin i Japonii, żeby uczyć się języka, a były również organizowane miesięczne wyprawy na Syberię, do Tajlandii, Kambodży i do Indii. Także fajna sprawa :))

cytat

Mao ~Mao (Gość)30.07.2014 17:40

Czesc: faktycznie nie masz daleko :) wiesz jak to jest z nowościami nie wiadomo do końca jak to będzie, ale widać że się sprawnie rozwijają jeżdżą po świecie. Najważniejsze żebyś miał możliwość wyjazdu do Chin albo na jakieś azjatyckie stypendium - a to chyba jest więcej niż możliwe na tych studiach. Do Krakowa gdzie mają też takie studia masz dalej - a do Łodzi bliżej taniej i chyba kadra jest jednak lepsza:)

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat